Pełna funkcjonalność w lżejszej odsłonie

Bugaboo Lynx to najlżejszy wózek głęboko-spacerowy, jaki dotąd stworzyła marka Bugaboo. Został on zaprojektowany z myślą o codziennych spacerach, miejskich podróżach oraz wyprawach za miasto. Jak żaden inny wózek Bugaboo Lynx sprawia, że wszystkie rodzinne wyprawy są łatwe i maksymalnie wygodne. Dodatkowo jego lekka konstrukcja, pełna funkcjonalność oraz praktyczne cechy i właściwości pozwalają go w pełni wykorzystać już od pierwszych dni życia dziecka. Co więcej, niewielkie rozmiary wózka oraz wygodna funkcja łatwego manewrowania zapewniają sprawne poruszanie się niemal w każdych warunkach. Od teraz trudne oraz ciasne przestrzenie już nie będą stanowić dla Ciebie żadnego problemu, a wręcz staną się przysłowiową „pestką”.

Łatwe manewrowanie w ciasnych warunkach

Wąskie przestrzenie mogą stanowić nie lada wyzwanie dla rodziców poruszających się z wózkiem, zwłaszcza w sytuacji, gdy jest on w pełni załadowany. Już zwykły pobyt w ulubionej kawiarni czy też przymiarka ubrań w wąskiej sklepowej przymierzalni mogą przysporzyć sporo problemów. Na szczęście kompaktowa i niezwykle opływowa konstrukcja wózka wielofunkcyjnego Bugaboo Lynx wyposażona w bardzo czuły system prowadzenia, szybko i sprawnie reaguje na pchnięcie nawet jedną ręką. Rozwiązanie to daje możliwość łatwego manewrowania wózkiem dziecięcym, także w ciasnych, wąskich i zatłoczonych przestrzeniach, również wówczas, gdy masz zajęte ręce. Wózek Lynx od Bugaboo dodatkowo zapewnia płynną jazdę i najwyższą zwrotność, która jest rzadko spotykana w tego typu wózkach głęboko-spacerowych. Posiada on także odporne na przebicia, bezdętkowe koła oraz bardzo dobre zawieszenie, co zapewnia płynną jazdę nawet w trudnych warunkach.

Bugaboo Lynx

Super lekka i wytrzymała konstrukcja

Bugaboo Lynx to pełnowymiarowy, wielofunkcyjny wózek dziecięcy wyróżniający się zaskakująco lekką konstrukcją. W podstawowej wersji waży on zaledwie 9,4 kg natomiast, w pełnym montażu jego waga wynosi 10,8 kg. Tak niską masę wózek zawdzięcza konstrukcji wykonanej z wysokiej jakości lotniczego aluminium. Pozwala ona uzyskać produkt o lekkiej wadze, niezwykłej wytrzymałości oraz ponadprzeciętnej trwałości, nie stanowiąc przy tym dodatkowego i nadmiernego obciążenia. Zastosowane rozwiązania sprawią, że gdziekolwiek się udasz, nie odczujesz, że użytkujesz wózek głęboko-spacerowy. Dzięki swej lekkiej konstrukcji jest on łatwy w podnoszeniu, transporcie i przenoszeniu. Bez problemu włożysz go również do bagażnika swojego samochodu, wejdziesz do środków komunikacji publicznej, a także wniesiesz lub zniesiesz go po schodach.

Maksymalna stabilność

Lekka, a zarazem niezwykle wytrzymała konstrukcja wózka Bugaboo Lynx sprawia, że nie musisz już szukać kompromisów i pozostawiać w domu rzeczy, które są Ci potrzebne w czasie spaceru. Jego solidna i stabilna budowa pozwala na przewożenie bez żadnych obaw dziecka o wadze nawet do 23 kg. Dodatkowo wózek posiada opływową konstrukcję oraz wyposażony jest w obszerny kosz pod siedziskiem, w którym możesz przewieźć dodatkowe przedmioty i akcesoria o masie równej 10 kg. Rozwiązanie to sprawia, że wszystkie niezbędne przedmioty, zabawki dziecka oraz zakupy możesz umieścić w jednym miejscu i mieć je zawsze w zasięgu swojej ręki. Przy tym wszystkim nawet maksymalne obciążenie wózka nie wpływa negatywnie na jego walory użytkowe. Dzięki lekkiej konstrukcji oraz najwyższej zwrotności nawet w pełni załadowany wózek dziecięcy Bugaboo Lynx będzie jeździł jak marzenie, oferując zawsze stabilną i bezpieczną podróż dla Twojego dziecka.

Bugaboo Lynx

Wszechstronność w każdej sytuacji

Bugaboo Lynx posiada wiele praktycznych funkcji, dlatego nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji. Wyposażony jest on w przekładane siedzisko, które dodatkowo posiada 3-stopniową regulację kąta odchylenia. Funkcja ta idealnie sprawdza się w obu trybach montażu, zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy. Zatem, kiedy w czasie spaceru nadejdzie czas na przekąskę, możesz ustawić siedzisko wózka w pozycji pionowej, natomiast kiedy Twoje dziecko będzie potrzebowało krótkiej drzemki, możesz je z powrotem rozłożyć do pozycji leżącej. Dzięki możliwości zamontowania wygodnej gondoli lub bezpiecznego fotelika samochodowego w wersji tzw. nosidełka dla niemowląt wózek Bugaboo Lynx jest gotowy do użytku już od chwili narodzin dziecka. Dodatkowo jego wysoki komfort użytkowania zapewnia obszerna, rozkładana i rozszerzana o dodatkowy panel budka, w pełni osłaniająca niemowlę przed promieniami słonecznymi. Posiada ona wbudowane okienko typu peek-a-boo, które pozwala na zachowanie czujności oraz stałą obserwację maluszka. Co więcej, niewielka szerokość wózka pozwoli Ci dostać się nawet w ciasne miejsce i pokonać niemal każdą przestrzeń, w jakiej się znajdziesz. Wózek wielofunkcyjny Bugaboo Lynx to połączenie zaskakująco lekkiej konstrukcji i wszechstronności, która przydaje się w każdym miejscu i w każdej sytuacji.

Kup swój wózek

Produkt możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych lub za pośrednictwem naszej witryny.

Autoryzowani Partnerzy Kup on-line
Bugaboo Lynx

Dlaczego warto wybrać Bugaboo