Odkryj nowy świat rodzicielstwa

Bugaboo wierzy, że rodziny nie muszą podróżować zbyt daleko, aby odkryć nieznany dotychczas świat. Projektujemy nietuzinkowe produkty i rozwiązania dla rodziców, które sprawią, że wspólne spędzanie czasu z dzieckiem będzie ekscytujące, niezapomniane oraz - co najważniejsze - zabawne, bez względu na to, dokąd się wybierasz.

Wspólne przygody

Rodzicielstwo to największa przygoda, jaką możesz przeżyć. A mając po swojej stronie swojego malutkiego wspólnika, można się zawsze dobrze bawić i psocić.

W co wierzymy?

Nieustanne innowacje

Elegancki i przemyślany projekt, który sprawia, że skomplikowane zamienia się w nieskomplikowane

Ponad dwadzieścia lat temu wstrząsnęliśmy branżą dziecięcą za sprawą wózka spacerowego, który na nowo zdefiniował sposób, w jaki rodzice mogą spędzać czas razem ze swoimi dziećmi. Byliśmy pionierami eleganckiego, ukierunkowanego na cel projektu i inżynierii, aby to, co skomplikowane zamienić w nieskomplikowane. Spędzamy niezliczone godziny na dopracowywaniu każdego nawet najmniejszego detalu, aby Tobie i Twojemu dziecku zawsze było wygodnie. Dlatego kiedy trafiają do Ciebie nasze produkty, jedyne o czym musisz pomyśleć, to „Dokąd teraz?”

Wyjątkowa jakość

Dbałość o każdy szczegół i dobór najwyższej jakości materiałów, aby tworzyć produkty projektowane przede wszystkim z myślą o ich trwałości

Innowacyjny design idzie w parze z najwyższej jakości materiałami i kreatywnie zaprojektowanymi rozwiązaniami. Oznacza to, że testowanie naszych produktów wykracza daleko poza standardowe normy bezpieczeństwa i jakości. Nasze tkaniny są miękkie w dotyku, a podzespoły są lekkie i łatwe do wymiany. Ta skrupulatna dbałość o każdy szczegół umożliwia nam tworzenie trwałych produktów, które działają równie wspaniale, jak wyglądają.

Magiczna więź

Rodzinne zabawy i wspólne odkrywanie świata w zaufaniu i komforcie

Więź z dzieckiem to jedna z największych radości rodzicielstwa. Im więcej razem odkrywacie, tym bardziej szczęśliwe i dociekliwe jest dorastające dziecko. Niezależnie od tego, czy chodzi o kółka zwiększające komfort jazdy po każdym terenie i pozwalające dotrzeć do każdego zakamarka, czy o okienka typu peekaboo w budkach, czy też o siedziska, które z łatwością obrócisz w Twoją stronę, nasze produkty są zaprojektowane tak, aby zapewnić Twojemu małemu podróżnikowi jak najlepsze środowisko do wzrostu i rozwoju.

Świadome wybory

Zmniejszenie naszego wpływu na środowisko i pozytywna aktywność w naszych społecznościach

Dokładamy wszelkich starań, aby traktować planetę z szacunkiem, na jaki zasługuje, aby przyszłe pokolenia również mogły wspólnie odkrywać świat. Staramy się odgrywać aktywną rolę w tworzeniu lepszej przyszłości, od odpowiedzialnego pozyskiwania naszych materiałów, zapewniania zdrowych warunków pracy w naszej fabryce, aż do pozytywnej aktywności w społecznościach bliskich i dalekich.

Nowoczesna rodzina

Niezależnie od wielkości i kształtu Twojej rodziny, każdy znajdzie coś dla siebie

Kiedy dziecko dołącza do rodziny, wszyscy mogą zgodzić się co do dwóch rzeczy – trzeba pożegnać się z wcześniejszą koncepcją snu i przywitać się z całą masą nowych przygód, na które nie przygotował Cię żaden blog dla rodziców. Nowoczesna rodzina wykracza daleko poza tradycyjne wyobrażenie mamy i taty, więc bez względu na rozmiar i kształt Twojej rodziny dajemy Ci produkt, który sprawi, że każde nowe doświadczenie będzie wygodne, bezpieczne i przyjemne.

Więcej niż wózki dziecięce

Po tym, jak ponad dwie dekady temu zapoczątkowaliśmy rewolucję wózków dziecięcych, nadal kontynuujemy wprowadzanie innowacji i poszerzamy naszą gamę produktów dla rodziców, projektując każdy z nich tak, aby był wygodniejszy i łatwiejszy w użyciu, niż kiedykolwiek wydawało się to możliwe. Dzięki temu możesz cieszyć się niekończącymi się chwilami wspólnego odkrywania na każdym kroku.