Uosobienie najwyższej jakości

Bugaboo Cameleon 3 Plus stanowi uosobienie najwyższej jakości, która została dokładnie sprawdzona i potwierdzona na każdym etapie produkcji. Wózek już bowiem od chwili projektowania poddany licznym rygorystycznym testom. Natomiast na końcowym etapie do jego produkcji zostały użyte bardzo trwałe materiały. Pozwoliło to finalnie uzyskać produkt wyróżniający się bardzo solidnym wykonaniem, co zapewnia Ci możliwość jego codziennego użytkowania. Pokonasz z nim wiele kilometrów, a mimo to przez cały ten okres wózek zachowa swoją pełną funkcjonalność. Dlatego też nawet po latach używania przez kilkoro dzieci wózek będzie tak sprawny i wytrzymały jak w chwili zakupu.

Bugaboo Cameleon 3 Plus

Kultowy design

Bugaboo Cameleon 3 Plus

Sprawdzona jakość

Bugaboo Cameleon 3 Plus

Przekładana rączka wózka

Bugaboo Cameleon 3 Plus

Wszechstronność

Ikona designu w nowoczesnej odsłonie

Wózki naszej marki od ponad dekady stanowią nieocenioną pomoc dla rodziców najmłodszych dzieci. Pozwalają one zachować odpowiednie tempo życia oraz umożliwiają maluchom aktywne poznawanie otaczającego je świata. Wszystko to jest możliwe dzięki niepowtarzalnej wszechstronności oraz łatwości użytkowania nowego wózka Bugaboo Cameleon 3 Plus. Ten innowacyjny model jest najnowszą odsłoną kultowego wózka Bugaboo Cameleon. Z poprzedniej wersji czerpie on klasyczny design oraz praktyczne funkcje, które zdobyły serca oraz uznanie rodziców na całym świecie. Dodatkowo posiada on nowoczesny kosz usytuowany pod siedziskiem, zapewniający swobodny dostęp do zawartości oraz mieszczący bagaż o wadze nawet 4 kilogramów.

Bugaboo Cameleon 3 Plus

Nieograniczona aktywność

Od samego początku Bugaboo Cameleon został zaprojektowany z myślą o potrzebach rodziny. Wózek ten ma ułatwić funkcjonowanie w ciągłym ruchu oraz umożliwić połączenie opieki nad dzieckiem z aktywnym trybem życia. Jest on wyposażony w wiele wszechstronnych funkcji. Jedną z nich jest przekładane siedzisko z mechanizmem regulacji kąta nachylenia. Rozwiązanie to pozwala na dostosowanie ustawień do potrzeb i nastrojów maluszka niezależnie od tego, czy jest on przewożony twarzą do rodzica, czy też jest odwrócony w stronę otaczającego świata. Oznacza to, że dziecko może zostać ustawione w pozycji siedzącej zaraz po przebudzeniu lub położone na płasko, jeśli jest zmęczone i domaga się drzemki. Pozioma pozycja pozwala szybko rozluźnić mięśnie i wprowadzić dziecko w stan relaksu. Dodatkowe udogodnienie zapewnia także możliwość regulacji wysokości rączki. Idealne dopasowanie jej pozycji do wzrostu rodzica sprawia, że każdy spacer staje się największą przyjemnością.

Przekładana rączka

Bugaboo Cameloen 3 Plus oferuje przyjemny spacer w każdych warunkach. W zależności od potrzeb rodzica umożliwia on przełożenie rączki wózka z przodu do tyłu lub w odwrotnym kierunku. Rozwiązanie to sprawdza się zawsze i wszędzie. Tradycyjna opcja ustawienia rączki po stronie przeciwnej  do mniejszych, obrotowych kółek zapewnia płynne manewrowanie wózkiem oraz stabilną, komfortową jazdę bez zbędnego wysiłku. Pozwala to w łatwy sposób, nawet delikatnym pchnięciem jednej ręki, poprowadzić wózek w mniej wymagającym miejskim terenie. Przełożenie rączki i ustawienie jej po stronie małych kół sprawia, że wózek Cameleon 3 Plus jest gotowy do pokonywania trudniejszych przeszkód. Ustawienie wózka w trybie dwukołowym lub z większymi kołami znajdującymi się z przodu zapewnia bowiem wygodne pokonywanie grząskiego piasku, a także śnieżnej zaspy.

Bugaboo Cameleon 3 Plus

Lekka i kompaktowa konstrukcja

Cameleon 3 Plus to jedna z najmniejszych i zarazem najlżejszych konstrukcji w klasie wózków głęboko-spacerowych, jaka została stworzona przez markę Bugaboo. Wózek charakteryzuje się klasycznym oraz ponadczasowym designem, a także zapewnia pełną funkcjonalność i wszechstronne zastosowanie. Bugaboo Cameleon 3 Plus wraz z kołami i siedziskiem waży jedyne 9,6 kg, natomiast jego wymiary po złożeniu z kołami wynoszą tylko 86x59x30 cm (dł./szer./wys.).  

Kup swój wózek

Produkt możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych lub za pośrednictwem naszej witryny.

Autoryzowani Partnerzy Kup on-line
Bugaboo Cameleon 3 Plus

Dlaczego warto wybrać Bugaboo