Sprawdzona jakość

Bugaboo Cameleon 3 Plus to sprawdzona jakość, która jest potwierdzana na każdym kroku, od bardzo rygorystycznych testów na etapie projektowania i konstruowania produktu, aż do wykorzystywania trwałych materiałów w ostatnim etapie jego wytwarzania. Dzięki temu możesz cieszyć się posiadaniem wózka, który został zaprojektowany do codziennego użytku i wykonany w taki sposób, aby móc pokonać każdy kolejny kilometr… a nawet jeszcze więcej. Używaj go dla swoich dzieci, przekaż go rodzinie i znajomym, a wózek po latach i tak będzie sprawny i wytrzymały.

Bugaboo Cameleon 3 Plus

Kultowy design

Bugaboo Cameleon 3 Plus

Sprawdzona jakość

Bugaboo Cameleon 3 Plus

Przekładana rączka wózka

Bugaboo Cameleon 3 Plus

Wszechstronność

Ikona designu od 2005 roku

Od ponad dekady wózki naszej marki pomagają rodzicom nie zwalniać tempa, umożliwiają im aktywne doświadczanie otaczającego ich świata. Jest to możliwe dzięki niepowtarzalnej wszechstronności oraz łatwości użytkowania nowego wózka. Bugaboo Cameleon 3 Plus to najnowsza odsłona kultowego już wózka Bugaboo Cameleon. Nowa wersja z klasycznym designem zawiera wszystkie praktyczne funkcje, za które jego poprzednik został zauważony i pokochany przez rodziców na całym świecie. Jednocześnie w wózku zostały wprowadzone niezbędne innowacje między innymi Bugaboo Cameleon 3 Plus zawiera na nowo zaprojektowany kosz pod siedziskiem, dzięki czemu dostęp do jego zawartości jeszcze nigdy nie był tak łatwy. 

Bugaboo Cameleon 3 Plus

Wszechobecna wszechstronność

Od samego początku Bugaboo Cameleon został zaprojektowany, by umożliwić i ułatwić rodzicom życie w ruchu, a opieka nad dzieckiem nie pozbawiała ich szans do aktywnego życia. Dlatego wózek wyposażony jest w wiele wszechstronnych funkcji. Przekładane siedzisko wyposażone jest w mechanizm regulacji kąta nachylenia w celu dostosowania jego ustawienia do potrzeb i nastrojów dziecka –zarówno gdy jest ono przewożone w wózku skierowane twarzą do Ciebie, jak i w chwili, kiedy jest odwrócone twarzą w stronę otaczającego je świata. Oznacza to, że Twoje dziecko może być ustawione w pozycji siedzącej niemalże zaraz po przebudzeniu, również szybko może rozluźnić się w pozycji ułatwiającej relaks lub położyć się płasko, kiedy potrzebuje szybkiej drzemki. Regulacja wysokości rączki umożliwi Ci zmianę i idealne dopasowania jej pozycji pod kątem Twojego wzrostu, aby także dla Ciebie każdy spacer był przyjemnością.

Unikalna opcja - przekładana rączka

W zależności od swoich potrzeb możesz przełożyć rączkę wózka z przodu do tyłu lub w odwrotnym kierunku, aby ułatwić sobie spacer w każdych warunkach. W mniej wymagającym terenie, np. w mieście, gdzie przede wszystkim liczą się dla Ciebie szybkość i zwrotność w poruszaniu się, skieruj rączkę tak, aby ustawić z przodu mniejsze, obrotowe kółka, co zapewni Ci możliwość płynnego skręcania wózkiem i stabilną, komfortową jazdę bez zbędnego wysiłku, a wózek będzie mógł być prowadzony nawet delikatnym pchnięciem jednej ręki. Natomiast kiedy przed Tobą pojawi się trudniejszy teren do pokonania, odwróć kierownicę w przeciwnym kierunku, aby używać wózek z ustawionymi z przodu dużymi kołami tylnymi, albo skorzystać z wózka w trybie dwukołowym, co niewątpliwie ułatwi Ci prowadzenie wózka po piasku lub śniegu.

Bugaboo Cameleon 3 Plus

Lekki i kompaktowy to jego drugie imię

Cameleon 3 Plus należy do najlżejszych i najmniejszych wózków dziecięcych głęboko-spacerowych. Klasyczny design, wszechstronność oraz pełna funkcjonalność to nie wszystko, na uwagę zasługują także rozmiary i lekka waga tego wózka, który wraz kołami oraz siedziskiem waży jedyne 9,6 kg, a jego wymiary po złożeniu z kołami to: 86x59x30 cm (dł./szer./wys.).

Kup swój wózek

Produkt możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych lub za pośrednictwem naszej witryny.

Autoryzowani Partnerzy Kup on-line
Bugaboo Cameleon 3 Plus

Dlaczego warto wybrać Bugaboo