Miejski wózek w dobrym stylu

Miasto rządzi się swoimi prawami. Tutaj życie płynie szybko i nadaje rytm obowiązkom. Dlatego wózek Bugaboo Bee 6 został przystosowany do miejskich przestrzeni, aby maksymalnie ułatwić Ci codzienne funkcjonowanie. Jego kompaktowe rozmiary sprawiają, że spacerówka mieści się niemal w każdym miejscu. Natomiast zaawansowane zawieszenie zapewnia dziecku pełen komfort podróżowania. Wózek Bee 6 jest lekki, dlatego też idealnie sprawdza się w miejskiej rzeczywistości.

Bugaboo Bee 5

Jednoczęściowe składanie

Bugaboo Bee 5

Najwyższy komfort w mieście

Bugaboo Bee 5

Zaawansowane zawieszenie

Bugaboo Bee 5

Najwyższa zwrotność

Kompleksowy wózek na miarę Twoich potrzeb

Bugaboo Bee 6 został zaprojektowany z myślą o rodzinie i jej potrzebach. Posiada inteligentne rozwiązania ułatwiające transport i wpływające na łatwość przechowywania. Jedną z jego wielu zalet jest niewielki rozmiar oraz lekka konstrukcja. Bee 6 możesz wygodnie przenieść i schować nawet w ciasnym miejscu. Podczas podróży idealnie zmieści się nawet w mniejszym bagażniku. Dzięki temu zyskasz praktyczną przestrzeń do wykorzystania na inne niezbędne akcesoria. Dodatkowo zgrabna konstrukcja wózka zwiększa komfort jego prowadzenia oraz manewrowania po miejskich ulicach. Sprawdzi się on także w zatłoczonym tramwaju, wąskim korytarzu czy też na klatce schodowej. Wózek możesz błyskawicznie złożyć w poręczną całość. Równie łatwo możesz rozłożyć wózek i natychmiast zacząć z niego korzystać. Bee 6 jest lekki, funkcjonalny i nie zajmuje dużo miejsca.

Bugaboo Bee 5

Jeden wózek wiele opcji

Bugaboo Bee 6 dostępny jest w kilku wariantach. Wózek możesz zakupić w postaci funkcjonalnej spacerówki z siedziskiem lub dokupić do niego gondolę. Bez problemu użyjesz Bee 6 dla dziecka od urodzenia wyłącznie w wersji spacerowej. „Pszczółka" w wersji z siedziskiem umożliwia bowiem montaż dodatkowego wkładu, czyli miękkiej gondoli (baby cocoon). Zapewnia on bezpieczne przewożenie dziecka od chwili urodzenia, aż do momentu opanowania przez niego umiejętności siedzenia. Nie musisz jednak decydować się na używanie wózka od początku wyłącznie jako spacerówki. Możesz bowiem skorzystać z opcji montażu gondoli lub fotelika samochodowego. Zamontujesz je w łatwy sposób na wózku przy użyciu adapterów typu „click-and-go". Ta dodatkowa opcja użycia wózka zapewni komfortowy sen Twojego malucha podczas dłuższej drzemki na spacerze. Tym samym Bee 6 to jedyny wózek dziecięcy, jaki potrzebujesz dla dziecka od chwili urodzenia. Natomiast Tobie pozostawiamy decyzję, które rozwiązanie w danym momencie jest najlepsze dla Twojego dziecka.

Dodatkowa amortyzacja

Każde z czterech kół wózka posiada własne zawieszenie. Jest ono dodatkowo wspierane przez zaawansowany mechanizm tłumiący wstrząsy. Zapewnia to dodatkową ochronę wózka podczas codziennych spacerów. Dzięki temu możesz cieszyć się płynną i stabilną jazdą nawet w trudnych warunkach. Opcja ta jest szczególnie pomocna podczas wchodzenia oraz schodzenia z krawężników. Dodatkowo wózek posiada obrotowe koła. Ułatwiają one poruszanie się po zatłoczonych miejskich ulicach, manewrowanie w wąskiej przestrzeni oraz wsiadanie i wysiadanie z komunikacji miejskiej.

Bugaboo Bee 5

Funkcjonalne rozwiązania w nowej odsłonie wózka Bee

Kup swój wózek

Produkt możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych lub za pośrednictwem naszej witryny.

Autoryzowani Partnerzy Kup on-line
Bugaboo Bee 5

Dlaczego warto wybrać Bugaboo