Wózek stworzony do miasta

Życie w mieście płynie szybko. Wózek Bugaboo Bee 6 pojawił się właśnie po to, aby ułatwić Ci poruszanie się w miejskiej przestrzeni. Jest to idealna miejska spacerówka o kompaktowych rozmiarach, gwarantująca jednocześnie pełen komfort dla Twojego dziecka, na co wpływa także bardzo zaawansowane zawieszenie wózka. Niezwykła zwinność tej lekkiej spacerówki sprawia, że pasuje ona idealnie do życia w mieście.

Bugaboo Bee 5

Jednoczęściowe składanie

Bugaboo Bee 5

Najwyższy komfort w mieście

Bugaboo Bee 5

Zaawansowane zawieszenie

Bugaboo Bee 5

Najwyższa zwrotność

Kompaktowe rozmiary przed i po złożeniu

Bugaboo Bee 6 to świetny wózek dla rodzin, które szukają inteligentnych rozwiązań w dziedzinie transportowania i przechowywania produktu. Jego niewielkie rozmiary oraz lekka konstrukcja sprawiają, że jest on nie tylko niezwykle łatwy i poręczny w transporcie i przenoszeniu, ale także idealnie dopasuje się do rozmiarów nawet mniejszego bagażnika samochodowego w chwili, kiedy udasz się w podróż poza miejsce zamieszkania. Zgrabna konstrukcja wózka pozwala na płynne manewrowanie po ulicach miasta, przydaje się także w bardzo wąskich i zatłoczonych miejscach, takich jak komunikacja miejska, korytarze oraz klatki schodowe mieszkań itp. Jednocześnie wózek błyskawicznie i łatwo składa się w jednej części, podobnie łatwo możesz go rozłożyć, co w połączeniu z niewielkimi rozmiarami ułatwia używanie i przechowywanie wózka nawet w najmniejszych lub zatłoczonych pomieszczeniach.

Bugaboo Bee 5

Opcje gondoli i siedziska

Bugaboo Bee 6 możesz kupić wyłącznie w wersji spacerowej z siedziskiem lub dodatkowo w opcji z komfortową gondolą, która jest idealnym miejscem na dłuższe drzemki dziecka. W obu przypadkach możesz użytkować wózek dla dziecka już od urodzenia, a tylko Ty decydujesz, która wersja jest bardziej odpowiednia dla Twojego dziecka. „Pszczółka” Bugaboo jest bowiem gotowa do pracy już od pierwszego dnia, w każdej wersji jaką wybierzesz: czy to w wersji z siedziskiem, na którym możesz zamontować dodatkowy wkład w postaci tzw. miękkiej gondoli (baby cocoon), który umożliwia bezpieczne przewożenie na siedzisku dziecka od chwili narodzin, czy też w wersji z gondolą lub fotelikiem samochodowym (tzw. nosidełko dla niemowlaka), który zamocujesz na wózku przy użyciu łatwych w montażu adapterów typu „click-and-go”, a na używanie wózka w formie spacerówki z wpiętym siedziskiem zdecydujesz się dopiero wówczas, gdy dziecko będzie gotowe samodzielnie siedzieć i oglądać otaczający je świat.

Zaawansowane zawieszenie i zwrotność

Niezależne zawieszenie w każdym z czterech kół wózka jest wspierane zaawansowanym mechanizmem tłumiącym wstrząsy, co pozwala uzyskać dodatkową amortyzacje wózka. Sprawia to, że możesz cieszyć się płynną i stabilną jazdą nawet w trakcie wchodzenia lub schodzenia z krawężników. Dodatkowo obrotowe koła ułatwią Ci poruszanie się po zatłoczonych ulicach miasta, wsiadanie lub wysiadanie z transportu publicznego, a także inne czynności, które musisz wykonać często w zatłoczonej i wąskiej przestrzeni miejskiej.

Bugaboo Bee 5

Co nowego w kolejnej odsłonie słynnego Bee?

Kup swój wózek

Produkt możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych lub za pośrednictwem naszej witryny.

Autoryzowani Partnerzy Kup on-line
Bugaboo Bee 5

Dlaczego warto wybrać Bugaboo