Wózki i inne produkty Bugaboo

Oferta Produktów

Przejrzyj, wybierz i kliknij w zdjęcie produktu, o którym chcesz dowiedzieć się więcej.

Bugaboo Ant

Bugaboo Ant

Poznaj
Bugaboo Fox 2

Bugaboo Fox 3

Poznaj
Bugaboo Cameleon 3 Plus

Bugaboo Cameleon 3 Plus

Poznaj
Bugaboo Bee 6

Bugaboo Bee 6

Poznaj
Bugaboo Donkey 3 Mono

Bugaboo Donkey 3 Mono

Poznaj
Bugaboo Donkey 3 Duo

Bugaboo Donkey 3 Duo

Poznaj
Bugaboo Donkey 3 Twin

Bugaboo Donkey 3 Twin

Poznaj
Bugaboo Special Edition

Bugaboo Special Edition

Poznaj

Wielofunkcyjne wózki dla dzieci od Bugaboo

Bugaboo wybiera tylko najlepsze i sprawdzone rozwiązania dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań rodziców. Z myślą o nich wszystkie wózki Bugaboo, począwszy od lekkiej spacerówki aż po wielofunkcyjny wózek głęboko-spacerowy, przystosowane zostały do podróży w każdych warunkach. Niezależnie od tego, czy są to miejskie zakupy, czy też rodzinny spacer po piaszczystej plaży, wózek Bugaboo nigdy Cię nie zawiedzie. Dodatkowo szeroki asortyment produktów umożliwia wybór wózka posiadającego udogodnienia dostosowane do każdego dziecka. Wózki głębokie z gondolą dedykowane są dla niemowląt już od chwili urodzin aż do 6 miesiąca życia, natomiast po wyposażeniu je w przekładane siedzisko mogą one nadal służyć starszym maluchom, które opanowały już umiejętność samodzielnego siedzenia.

Marka Bugaboo oferuje także funkcjonalne wózki dla bliźniaków oraz dla dwójki dzieci w różnym wieku. Ułatwiają one rodzicom opiekę nad rodzeństwem oraz umożliwiają wspólne poznawanie otaczającego je świata. Mimo swego przeznaczenia wózki podwójne z kolekcji Donkey 3 nie zajmują dużo miejsca i są bardzo praktyczne. Pasują one do wszystkich standardowych drzwi oraz posiadają opcję składania w jedną całość. Rozwiązanie to pozwala na ich łatwe przechowywanie oraz bezproblemowy transport.

Podstawowe zalety wózków Bugaboo to perfekcyjne wykonanie, niepowtarzalny design oraz dbałość o szczegóły. Sprawia to, że nawet niepozorny lekki wózek spacerowy może stać się ikoną stylu, która będzie służyła przez długie lata. Dodatkowo zastosowane innowacyjne metody  zapewniają wózkom Bugaboo idealną zwrotność, gwarantują łatwość ich prowadzenia oraz niezawodność nawet w trudnych warunkach.