Łóżeczka Bugaboo

Oferta Produktów

Przejrzyj, wybierz i kliknij w zdjęcie produktu, o którym chcesz dowiedzieć się więcej.

Bugaboo Stardust

Bugaboo Stardust

Poznaj

Super mobilne i funkcjonalne łóżeczka turystyczne dla dzieci i niemowląt

Łóżeczko turystyczne to idealne miejsce do snu i zabawy dla każdego dziecka. Stanowi ono nie tylko komfort i bezpieczeństwo dla malucha, ale również dostarcza chwilę wytchnienia dla jego rodziców. Zapewnia odpowiednią przestrzeń oraz wygodne rozwiązania, które sprawdzają się w każdych warunkach. Łóżeczko turystyczne dla dzieci i niemowląt oferuje dodatkowe praktyczne opcje wyposażenia, które usprawniają codzienne funkcjonowanie. Wśród nich znajdują się takie udogodnienia jak wbudowany materac ułatwiający składanie i rozkładanie łóżeczka, czy też siateczkowy materiał zapewniający dziecku optymalną cyrkulację powietrza.

Mobilne łóżeczko turystyczne Bugaboo przystosowane jest do częstego transportu. Bez najmniejszych przeszkód można zabrać łóżeczko wszędzie tam, gdzie jest aktualnie potrzebne. Rodzinny wyjazd, spotkanie z przyjaciółmi czy wakacyjna podróż od teraz staną się wspaniałą okazją, aby cieszyć się ze wspólnie spędzonych chwil. Dodatkowo niewielkie wymiary łóżeczka, jego lekka konstrukcja oraz łatwy montaż pozwalają w jednej sekundzie stworzyć idealne miejsce dla dziecka, a rodzicom uzyskać poczucie pełnej kontroli oraz bezpieczeństwa.

Łóżeczko turystyczne dla niemowląt posiada niebywale komfortowy materac zapewniający maluszkowi wygodę podczas wesołej zabawy oraz spokojny sen w trakcie popołudniowej drzemki. Co więcej, z myślą o najmłodszych dzieciach, marka Bugaboo stworzyła łóżeczka turystyczne dwupoziomowe z praktyczną funkcją podwieszania materaca. Opcja to pozwala na umieszczenie niemowlaka na wysokości ułatwiającej wkładanie oraz wyjmowanie noworodka, bez konieczności nadmiernego schylania się. Nowoczesne rozwiązania oraz materiały najwyższej jakości wykorzystane do produkcji łóżeczek Bugaboo zapewniają dziecku przyjazne, a zarazem wygodne otoczenie.