Foteliki Bugaboo

Oferta Produktów

Przejrzyj, wybierz i kliknij w zdjęcie produktu, o którym chcesz dowiedzieć się więcej.

Bugaboo Turtle Air

Bugaboo Turtle Air

Poznaj

Bezpieczne i niezawodne foteliki samochodowe dla dzieci

Fotelik samochodowy Bugaboo wyróżnia się ultralekką konstrukcją, która ułatwia przenoszenie dziecka z miejsca na miejsce. Nie od dzisiaj wiadomo, że wyjście z domu z maluchem to nie lada wyzwanie wymagające dobrej organizacji. Każdy rodzic musi bowiem pamiętać o zabraniu ze sobą nie tylko dziecka, ale także wielu innych niezbędnych przedmiotów, dlatego poręczny fotelik dla niemowląt stał się podstawą codziennego funkcjonowania.

Dodatkowo nosidełko dla niemowlaka dzięki miękkiej wyściółce oraz specjalnie dostosowanej wkładce zapewnia dziecku komfortowe warunki podróżowania i doskonałą opcję termoregulacji. Wyposażone jest ono także w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa gwarantujące maksymalną ochronę podczas podróżowania. Fotelik dziecięce Bugaboo został również rygorystycznie przetestowany i certyfikowany pod kątem zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa na drodze. Wszystko to sprawia, że fotelik samochodowy staje się przyjaznym i niezawodnym miejscem transportu dziecka już od chwili jego narodzin.

Fotelik samochodowy dla dzieci Bugaboo przeznaczony jest zarówno dla najmniejszych pociech, jak i nieco większych maluchów. Idealnie sprawdza się jako fotelik samochodowy dla niemowląt już od pierwszych dni życia, a także jako fotelik dla starszych dzieci do momentu osiągnięcia określonych parametrów wiekowych lub wagowych. Dodatkowo możliwość dokupienia bazy samochodowej isofix oraz opcja montażu nosidełka bezpośrednio do ramy wózka sprawiają, że marka Bugaboo oferuje najlepszy fotelik samochodowy dla dzieci, który spełnia wszystkie oczekiwania rodziców.