Najlepsza spacerówka w historii

Gdziekolwiek zaprowadzi Cię droga, Bugaboo Fox 2 zagwarantuje Ci optymalne warunki jazdy. Za sprawą doskonałego prowadzenia i manewrowania w każdym terenie nic nie stanie Ci na przeszkodzie, aby móc cieszyć się tym wszystkim, co ma do zaoferowania rodzicielstwo.

Bugaboo Fox 2

Wspomaganie jazdy

Bugaboo Fox 2

W każdym terenie

Bugaboo Fox 2

Wytrzymały i lekki

Zawsze najlepszy spacer

Bugaboo Fox 2 to gwarancja najlepszego spaceru z Twoim dzieckiem… zawsze i wszędzie. Możesz być przekonany, że nic lepszego już nie otrzymasz, gdyż właśnie posiadasz to, co najlepsze. Każdy dzień jest inny, każdy spacer różni się od poprzedniego, jednak Twój Bugaboo Fox 2 jest zaprojektowany na każde warunki i zapewni Ci najlepszy spacer gdziekolwiek tam, gdzie poprowadzi Cię droga. Ten wózek to połączenie najlepszych, wieloletnich doświadczeń Bugaboo w obszarach inteligentnego projektowania i rygorystycznego testowania swoich projektów, aby zapewnić Ci radość podczas spaceru niezależnie od podłoża. Bugaboo Fox 2 wyposażony jest w stelaż o unikalnej konstrukcji oraz duże, odporne na przebicia koła, dzięki czemu można go łatwo prowadzić jedną ręką w każdym terenie.

Bugaboo Fox 2

Zaawansowane zawieszenie na każdy teren

Duże koła, zaawansowany układ zawieszenia zlokalizowany w centralnej części stelaża i dodatkowa amortyzacja tylnych kół wózka gwarantują płynną jazdę na wszystkich nawierzchniach. Oznacza to nie tylko większy komfort jazdy dla Twojego dziecka, przewożonego w gondoli lub w siedzisku wózka spacerowego, ale także większą wygodę w prowadzeniu i manewrowaniu wózkiem dla Ciebie. Bez wysiłku, bez zbędnych problemów, po prostu jedź! Gdziekolwiek chcesz lub zaprowadzi Cię droga. Nieważne, czy pokonujesz wąskie chodniki lub uliczki w centrum miasta, czy też odwiedzasz piaszczysta plażę w słoneczne dni, z Bugaboo Fox 2 zawsze czujesz się tak, jakbyś prowadził wózek podczas codziennego, spokojnego spaceru w swoim ulubionym parku.

Wytrzymała, a jednocześnie lekka konstrukcja

Bugaboo Fox 2 to idealna równowaga pomiędzy lekkością a wytrzymałością konstrukcji wózka dziecięcego. To perfekcyjne zbalansowanie sprawia, że wózek jest odporny i przygotowany na najtrudniejsze warunki, a jednocześnie możesz łatwo go złożyć, podnieść, wnieść na górę po schodach lub wyjąć z samochodu. Bugaboo Fox 2 jest wystarczająco wytrzymały, aby móc Ci służyć przez bardzo długi okres, a jednocześnie wystarczająco lekki, abyś mógł zabrać go ze sobą wszędzie. Pomimo swojej bardzo lekkiej konstrukcji, gdyż wózek waży zaledwie 9,9 kg, Bugaboo Fox 2 został tak skonstruowany, aby jego siedzisko utrzymało wagę rosnącego dziecka aż do 22 kg. Wysokiej jakości materiały zastosowane w wózku gwarantują stabilność oraz długą żywotność produktu.

Bugaboo Fox 2

Wszechstronna funkcjonalność

Przekładane siedzisko pozwoli Ci przewozić dziecko skierowane twarzą w Twoją stronę lub w stronę otaczającego je świata, a regulacja kąta nachylenia siedziska umożliwia dostosowanie położenia siedziska do każdego nastroju Twojego dziecka. Wybierz pozycję najbardziej pionową, jeżeli chce ono obserwować świat, lekko przechyl siedzisko, co sprzyja rozluźnieniu dziecka w chwili relaksu, lub ustaw pozycję leżącą, jeśli Twoje dziecko potrzebuje drzemki. Regulacja rączki pozwoli Ci natomiast dostosować jej wysokość do Twojego wzrostu, tak aby prowadzenie wózka było także dla Ciebie wygodne i bezproblemowe. A kiedy w czasie spaceru zawędrujesz na trudniejszy teren, wystarczy ustawić stelaż w pozycji dwukołowej, co ułatwi Ci jazdę nawet na piaszczystym lub zaśnieżonym terenie. Jednocześnie możesz wybrać – w zależności od potrzeb – dwa tryby złożenia wózka: jednoczęściowy – dzięki której wózek po złożeniu jest wolnostojący i możesz go złożyć w dowolnej konfiguracji, lub dwuczęściowy – bardziej kompaktowy, dla łatwiejszego i wygodniejszego przechowywania w mniejszych pomieszczeniach.

Kup swój wózek

Produkt możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych lub za pośrednictwem naszej witryny.

Autoryzowani Partnerzy Kup on-line
Bugaboo Fox 2

Dlaczego warto wybrać Bugaboo