Wózek do zadań specjalnych

Bugaboo Fox 2 to gwarancja optymalnej jazdy w każdych warunkach. Gdziekolwiek zaprowadzi Cię droga, on nigdy Cię nie zawiedzie. Wózek zapewnia doskonałe prowadzenie oraz umożliwia sprawne manewrowanie na każdym terenie. Nic nie stanie Ci już na przeszkodzie! Zacznij czerpać już teraz radość ze wszystkich uroków rodzicielstwa.

Bugaboo Fox 2

Wspomaganie jazdy

Bugaboo Fox 2

W każdym terenie

Bugaboo Fox 2

Wytrzymały i lekki

Spacerówka jedyna w swoim rodzaju

Bugaboo Fox 2 zapewni Ci idealny spacer z Twoim dzieckiem w każdych okolicznościach. Sprawdzi się on zawsze i wszędzie. Posiada najlepsze rozwiązania, które zapewniają Twojemu dziecku bezpieczną i komfortową podróż. Każdego dnia, bez względu na wybraną trasę, Twój Bugaboo Fox 2 nie zawiedzie Cię. Wózek łączy w sobie wieloletniego doświadczenie Bugaboo w zakresie inteligentnych rozwiązań oraz rygorystycznych testów produktów. Fox 2 to radość spacerów niezależnie od podłoża. Gwarancją najwyższej jakości prowadzenia wózka jest stelaż o unikalnej konstrukcji oraz duże odporne na przebicia koła. Pozwalają one z łatwością prowadzić wózek jedną ręką nawet w najtrudniejszych warunkach. 

Bugaboo Fox 2

Zaawansowane zawieszenie z amortyzacją

Fox 2 to gwarancja płynnej jazdy na wszystkich nawierzchniach. Duże koła, zaawansowany układ zawieszenia w centralnej części stelaża oraz dodatkowa amortyzacja tylnych kół zapewniają wyjątkową łatwość prowadzenia i pokonywania napotkanych przeszkód. Daje to większy komfort jazdy dla Twojego dziecka podróżującego w gondoli lub w siedzisku spacerówki. Pozwala to także manewrować wózkiem bez wysiłku oraz zbędnych problemów. Teraz możesz spacerować wszędzie tam, gdzie chcesz, nie martwiąc się o napotkane trudności. Z wózkiem Fox 2 niestraszne Ci będą wąskie chodniki, ciasne uliczki w centrum miasta, a nawet piaszczyste plaże. Bugaboo zapewni Ci spokojny spacer w każdym miejscu.

Lekka konstrukcja na trudne warunki

Bugaboo Fox 2 to idealne połączenie lekkości i wytrzymałości wózka. Ta perfekcyjna równowaga sprawia, że wózek jest odporny na trudne warunki w terenie oraz przygotowany do wymagającej jazdy. Jednocześnie zapewnia łatwość jego składania, podnoszenia oraz transportu. Dzięki lekkiej konstrukcji możesz bez trudu wnieść wózek po schodach lub wyjąć go z samochodu. Fox 2 to ikona niebywałej lekkości oraz dużej wytrzymałości. Dzięki tym rozwiązaniom możesz cieszyć się wózkiem przez bardzo długi czas. Teraz bez obaw możesz zabrać go wszędzie tam, gdzie będzie on Ci potrzebny. Mimo lekkiej konstrukcji (9,9 kg) wózek pomieści bowiem dziecko aż do wagi 22 kg. Natomiast wysokiej jakości materiały zastosowane w wózku zagwarantują stabilność oraz żywotność produktu przez długi okres jego użytkowania.

Bugaboo Fox 2

Funkcjonalność dostosowana do potrzeb

Wózek Bugaboo Fox 2 posiada przekładane siedzisko. Zapewnia ono wiele funkcjonalnych rozwiązań. Możesz dopasować je do nastroju swojego dziecka i wykorzystać w zależności od swoich potrzeb. Przekładane siedzisko pozwala przewozić malucha twarzą do siebie lub w kierunku otaczającego go świata. Dodatkowo siedzisko posiada opcję regulacji kąta nachylenia. Zapewnia to wygodne dopasowanie położenia dziecka podczas spaceru. Pozycja najbardziej pionowa sprawdzi się podczas poznawania świata. Lekkie pochylenie siedziska rozluźni mięśnie w trakcie relaksu. Pozycja leżąca zapewni komfort podczas dłuższej drzemki. Bubaboo Fox 2 cechuje się dodatkowo opcją regulacji rączki. Funkcja ta pozwala dopasować jej wysokość do Twojego wzrostu. Dzięki temu prowadzenie wózka będzie jeszcze bardziej wygodne i bezproblemowe. Podczas spaceru w trudnym terenie możesz ustawić stelaż w pozycji dwukołowej. Rozwiązanie to sprawdzi się zarówno w piaszczystym, jak i zaśnieżonym terenie ułatwiając Ci pokonywanie przeszkód. Fox 2 zapewnia dwa tryby złożenia wózka. Możesz go złożyć w jednej części z gondolą lub siedziskiem, a wózek będzie samodzielnie stać po złożeniu. Możesz też skorzystać z opcji dwuczęściowego składania, dzięki czemu uzyskasz bardziej kompaktowe rozmiary wózka po złożeniu. Rozwiązanie to pozwoli na wygodne przechowanie wózka nawet w tych mniejszych pomieszczeniach.

Kup swój wózek

Produkt możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych lub za pośrednictwem naszej witryny.

Autoryzowani Partnerzy Kup on-line
Bugaboo Fox 2

Dlaczego warto wybrać Bugaboo