Wózek nie tylko dla bliźniąt

Bugaboo Donkey 3 Twin został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o bliźniętach. Jest to też jednocześnie najbardziej kompletna wersja wózka Bugaboo Donkey 3. Wózek ten oferuje bowiem wszystkie możliwe opcje użycia dla dwojga dzieci. Umożliwia bowiem jednoczesne wpięcie dwóch gondoli, gondoli oraz siedziska lub dwóch siedzisk obok siebie. Tym samym wózek jest idealny nie tylko dla bliźniaków, ale sprawdzi się także wyśmienicie dla dzieci w różnym wieku. Bugaboo Donkey 3 Twin sprawi, że rodzeństwo zawsze będzie blisko siebie, odkrywając wspólnie otaczający je świat.

Donkey 3 Twin

Wózek bliźniaczy

Donkey 3 Twin

Obok siebie

Donkey 3 Twin

Pasuje do wszystkich standardowych drzwi

Donkey 3 Twin

Dodatkowe miejsce na zakupy

Dwa siedziska w jednym wózku

Dwójka dzieci w jednym wieku to wielkie szczęście dla rodziców. Jednak jest to także spory obowiązek, z którym muszą sobie oni poradzić na co dzień. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzi wózek Bogaboo Donkey 3 Twin, który ułatwia każde wspólne wyjście na spacer. Jest on wyposażony w liczne funkcje dedykowane zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Wózek umożliwia montaż na stelażu dwóch wygodnych miejsc dla Twoich dzieci. Mogą to być dwie gondole, dwa siedziska lub gondola i siedzisko. Dzięki temu rozwiązaniu możesz cieszyć się swoim podwójnym szczęściem w każdych okolicznościach. Donkey 3 Twin mimo swoich rozmiarów zapewnia niezwykłą łatwość manewrowania oraz pokonywania przeszkód podczas spaceru.

Bugaboo Twin 3

Optymalny rozmiar dopasowany do potrzeb

Nie daj się zwieść mylnemu wrażeniu, że przewożenie dwójki dzieci równocześnie musi się równać dużym gabarytom wózka. Przeciwnie – Bugaboo Donkey 3 Twin jest na tyle wąski, aby zmieścić się w standardowym przejściu. Jego szerokość po rozłożeniu do wersji dedykowanej dla dwójki dzieci wynosi zaledwie 74 cm. Dodatkowo wózek wyposażony jest w opcję jednoczęściowego składania. Pozwala to na jego wygodne przechowywanie oraz łatwy transport nawet w bagażniku małego samochodu.

Przyjemny spacer w komfortowych warunkach

Wózek Bugaboo Donkey 3 Twin posiada duże koła zapewniające gładką i płynną jazdę bez względu na ukształtowanie terenu. Dodatkowo zwiększają one komfort podróżowania nawet w sytuacji, gdy wózek jest w pełni obciążony lub przekształcony w wersję dostosowaną dla bliźniąt. Co więcej, każde siedzisko w wózku posiada opcję indywidualnego ustawienia kąta nachylenia. Dzięki temu możesz podczas drzemki ułożyć siedziska w pozycji leżącej, natomiast w trakcie spaceru podnieść je do pozycji pionowej, ułatwiając tym samym swoim dzieciom poznawanie otaczającego je świata. Gdy na Twojej drodze pojawi się trudniejszy teren do pokonania, możesz ustawić stelaż wózka w pozycji dwukołowej. Rozwiązanie to z całą pewnością ułatwi Ci jazdę zarówno po piaszczystych plażach, jaki i zaśnieżonych chodnikach.

Bugaboo Twin 3

Dopasowany do wielu potrzeb

Dokonując zakupu wyłącznie tego jednego wózka, otrzymujesz w pakiecie wiele możliwości. Bugaboo Donkey 3 Twin zawiera bowiem wszystkie elementy, które są Ci potrzebne do przewożenia bliźniąt. W zestawie znajdują się dwie gondole oraz dwa siedziska. Otrzymujesz więc kompletny wózek z możliwością dostosowania go do zmieniających się warunków oraz potrzeb. Dodatkowo dwa przekładane siedziska umożliwiają przewożenie dzieci twarzą do Ciebie lub w stronę otaczającego je świata. Każde z siedzisk wyposażone jest także w mechanizm regulacji kąta pochylenia. Rozwiązanie to pozwala na dostosowanie pozycji dziecka do jego nastroju. Pionowe ułożenie ułatwia poznawanie świata, lekkie pochylenie rozluźnia mięśnie i sprzyja relaksowi, natomiast pozycja leżąca uprzyjemnia drzemkę. Wózek posiada także regulowaną rączkę. Funkcja ta umożliwia dostosowanie jej wysokości do Twojego wzrostu. Sprawia to, że prowadzenie wózka w czasie spaceru jest w pełni komfortowe oraz bezproblemowe.

Kup swój wózek

Produkt możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych lub za pośrednictwem naszej witryny.

Autoryzowani Partnerzy Kup on-line
Bugaboo Twin 3

Dlaczego warto wybrać Bugaboo