Idealny wózek dla bliźniąt

Idealne rozwiązanie dla bliźniąt już od chwili ich narodzin dzięki możliwości montażu na stelażu wózka dwóch gondol obok siebie. Wózek ten możesz wykorzystać także dla dzieci w różnym wieku, montując obok siebie gondolę i siedzisko lub jednocześnie dwa siedziska, dzięki czemu Twoje dzieci będą zawsze razem, tuż obok siebie, dzieląc się ze sobą wrażeniami ze wspólnego odkrywania otaczającego je świata.

Donkey 3 Twin

Wózek bliźniaczy

Donkey 3 Twin

Obok siebie

Donkey 3 Twin

Pasuje do wszystkich standardowych drzwi

Donkey 3 Twin

Dodatkowe miejsce na zakupy

Bliźniacze szczęście

Wyjście na spacer z dziećmi nigdy nie było łatwiejsze i tak wygodne jak teraz. Bliźniaki to oczywiście podwójne szczęście, ale też podwójny obowiązek. To także konieczność podwójnego przygotowania się do wyjścia na zewnątrz, aby sprostać zachciankom i potrzebom dwójki dzieci. Wózek Bugaboo Donkey 3 Twin jest wyposażony w funkcje, które czynią z niego najlepszy wózek dla Ciebie i Twoich maluchów. Dzięki możliwości zamontowania na stelażu wózka tuż obok siebie dwóch gondol/dwóch siedzisk i zaskakującej jak dla wózka tego rodzaju łatwości w manewrowaniu możesz cieszyć się wszędzie swoim podwójnym szczęściem.

Bugaboo Twin 3

Mniejszy niż myślisz

Nie daj się zwieść mylnemu wrażeniu, że opcja przewożenia dzieci obok siebie oznacza, że wózek Bugaboo Donkey 3 Twin musi charakteryzować się szeroką konstrukcją. Przeciwnie - ten wózek jest wciąż wystarczająco wąski, aby mógł zmieścić się w standardowych drzwiach, gdyż jego szerokość po poszerzeniu do wersji Twin to zaledwie 74 cm. Składa się on także w jednej części, co zapewni Ci bezstresowe przechowywanie i transport w każdym miejscu.

Przyjemne spacery

Duże koła Bugaboo Donkey 3 Twin zapewniają gładką i płynną jazdę bez względu na ukształtowanie terenu - nawet gdy wózek jest w pełni obciążony lub przekształcony w wózek bliźniaczy. Ustaw każde siedzisko tak, jak tego chce dziecko na nim przewożone: w pozycji leżącej na czas drzemki lub pionowo, gdy chce usiąść i oglądać świat dookoła niego. A kiedy droga w czasie spaceru zaprowadzi Cię na trudniejszy teren, wystarczy ustawić stelaż w pozycji dwukołowej, co ułatwić Ci jazdę nawet na piaszczystym lub zaśnieżonym terenie.

Bugaboo Twin 3

Dopasowany do potrzeb

Bugaboo Donkey 3 Twin zawiera komplet wszystkiego, co jest Ci potrzebne do przewożenia Twoich bliźniąt. W zestawie wózka w wersji Twin znajdują się dwie gondole i dwa siedziska. Dzięki temu dostosujesz wózek do wszystkich potrzeb i warunków – zawsze i wszędzie. Wózek posiada oba przekładane siedziska, co pozwala przewozić dzieci w wózku skierowane twarzą do Ciebie lub w stronę otaczającego je świata. Każde siedzisko wyposażone jest dodatkowo w mechanizm regulacji jego pochylenia, co umożliwia dostosowanie kąta nachylenia każdego z nich do nastroju Twojego dziecka: pozycja najbardziej pionowa umożliwia dziecku wygodne siedzenie i obserwację świata, lekkie nachylenie sprzyja rozluźnieniu się podczas relaksu, a leżąca pozycja uprzyjemni Twojemu dziecku każdą drzemkę. Wózek posiada także regulowaną rączkę, co pozwoli Ci na dostosowanie jej wysokość do Twojego wzrostu, tak aby prowadzenie wózka w czasie spaceru było także dla Ciebie komfortowe i bezproblemowe.

Kup swój wózek

Produkt możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych lub za pośrednictwem naszej witryny.

Autoryzowani Partnerzy Kup on-line
Bugaboo Twin 3

Dlaczego warto wybrać Bugaboo