on

Rośnie wraz z Twoją rodziną

Bugaboo Donkey 3 Mono stanowi świetną inwestycję na przyszłość dla rodziców, którzy posiadają już dziecko lub dopiero się go spodziewają. Sprawdzi się on także idealnie w rodzinach, które planują w przyszłości braciszka lub siostrzyczkę dla swojej pociechy. Mimo iż jest dedykowany dla jednego dziecka, to posiada on dodatkową opcję przekształcenia w podwójny wózek. Niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość, nie musisz już się martwić o wózek dla dwójki małych pociech. Donkey 3 Mono ukrywa bowiem w swojej konstrukcji nieograniczony potencjał rozbudowy i dostosowania się do aktualnych potrzeb rodziców.

Bugaboo Donkey 3 Mono

Pasuje do wszystkich standardowych drzwi

Bugaboo Donkey 3 Mono

Jedno lub dwoje dzieci

Bugaboo Donkey 3 Mono

Dodatkowe miejsce do przechowania

Bugaboo Donkey 3 Mono

Obok siebie

Przyszłościowe rozwiązanie

Opieka nad dzieckiem stawia przed rodzicami nie lada wyzwania. Mimo to wielu z nich zastanawia się nad powiększeniem swojej rodziny o kolejne potomstwo. Dlatego wózek Bugaboo Donkey 3 Mono wychodzi naprzeciw zmieniającym się potrzebom rodzin i oferuje kompleksowe rozwiązania. Jeśli posiadasz tylko jedno dziecko, nie musisz od razu kupować kompletnego podwójnego wózka. W razie potrzeby Donkey 3 Mono oferuje praktyczną opcję rozbudowy wózka o kolejne siedzisko za pomocą zestawu rozszerzającego. Możesz go dokupić w dowolnym momencie i przekształcić standardowy wózek głęboko-spacerowy w funkcjonalny wózek dla dwójki rodzeństwa. Za pomocą kilku kliknięć, szybko dopasujesz wózek Bugaboo do nowej sytuacji. Pozwoli to cieszyć się wspólnymi spacerami z całą rodziną bez obaw o zmieniającą się przyszłość.

Bugaboo Donkey 3 Mono

Dodatkowa przestrzeń

Wózek Bugaboo Donkey 3 Mono oferuje liczne możliwości ułatwiające rodzicom codzienne funkcjonowanie. Posiada on dodatkową przestrzeń bagażową w postaci bocznego kosza, do którego zmieszczą się wszystkie niezbędne podczas spaceru akcesoria. Jednocześnie rozwiązanie to nie wpływa negatywnie na wielkość oraz poręczność wózka. Donkey 3 Mono może bowiem pochwalić się szerokością rzędu 60 cm, charakterystyczną dla pojedynczych modeli wielofunkcyjnych. Dzięki temu bez najmniejszego problemu zmieści się on w klasycznym wejściu i nie ograniczy możliwości wyjścia na zewnątrz w celu zabawy ze swoim dzieckiem oraz wspólnego poznawania otaczającego Was świata.

Niezwykle lekkie prowadzenie

Bugaboo Donkey 3 Mono jest niezwykle wygodny w prowadzeniu. Co więcej, możesz nim sprawnie manewrować za pomocą jednej ręki. Zapewniają to obrotowe przednie koła, wąski promień skrętu oraz w pełni regulowana rączka. W trakcie spaceru żaden teren, który musisz pokonać, nie jest dla niego zbyt trudny. Dodatkowo duże opony wypełnione pianką sprawiają, że koła wózka są odporna na przebicia, a wchodzenie i schodzenie wózkiem z chodnika jest płynne i łatwe.

Bugaboo Donkey 3 Mono

Wiele możliwości

Bugaboo Donkey 3 Mono może być używany od pierwszych dni życia dziecka jako wózek głęboko-spacerowy z gondolą. Dostępny jest on także w wersji spacerowej z przekładanym siedziskiem. Rozwiązanie to umożliwia spacer z dzieckiem usytuowanym w dwóch pozycjach – z twarzą skierowaną do rodzica lub w kierunku otaczającego je świata. Siedzisko posiada dodatkowy mechanizm regulacji kąta ustawienia. Pozycja najbardziej pionowa pozwala dziecku na wygodną podróż i obserwację otoczenia, lekkie nachylenie sprzyja rozluźnieniu się podczas relaksu, natomiast leżąca pozycja ułatwia nawet krótką drzemkę. Wózek wyposażony jest w regulowaną rączkę. Umożliwia ona dopasowanie jej wysokości do wzrostu rodzica. Dzięki temu prowadzenie wózka w czasie spaceru jest komfortowe i bezproblemowe. Co więcej, specjalna opcja ustawienia stelaża w pozycji dwukołowej ułatwia jazdę w trudnych warunkach, takich jak piaszczysta plaża czy zaśnieżony chodnik.

Kup swój wózek

Produkt możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych lub za pośrednictwem naszej witryny.

Autoryzowani Partnerzy Kup on-line
Bugaboo Donkey 3 Mono

Dlaczego warto wybrać Bugaboo