Wózek, który rośnie wraz z Twoją rodziną

Bugaboo Donkey 3 Mono to projekt i inwestycja na przyszłość. Posiadasz już jedno dziecko lub dopiero się go spodziewasz? Jednocześnie wiesz też, że to jeszcze nie wszystko, i planujesz dla niego towarzystwo siostrzyczki lub braciszka w przyszłości? Jeśli tak, to ten wózek jest właśnie stworzony dla Ciebie. Bugaboo Donkey 3 Mono to podstawowa wersja wózka Donkey 3, która idealnie sprawdzi się w roli wózka dziecięcego dla jednego dziecka, gdyż zawiera w sobie wszystko to, co jest Ci niezbędne właśnie tu i teraz, a dodatkowo ukrywa w swojej konstrukcji nieograniczony potencjał do rozbudowy i dostosowania się do tego, co może wydarzyć się w Twoim życiu nawet już jutro.

Bugaboo Donkey 3 Mono

Pasuje do wszystkich standardowych drzwi

Bugaboo Donkey 3 Mono

Jedno lub dwoje dzieci

Bugaboo Donkey 3 Mono

Dodatkowe miejsce do przechowania

Bugaboo Donkey 3 Mono

Obok siebie

Gotwy na przyszłość

Myślisz o powiększeniu swojej rodziny pewnego dnia? A może jeszcze się nad tym nie zastanawiałeś? W obu tych przypadkach wózek Bugaboo Donkey 3 Mono jest idealną propozycją dla Ciebie. W przypadku jednego dziecka nie musisz kupować od razu kompletnego wózka podwójnego, aby móc go wykorzystać w chwili pojawienia się kolejnego dziecka. Wózek Donkey 3 Mono z łatwością przekształcisz w wózek podwójny za pomocą zestawu rozszerzającego, który możesz dokupić w dowolnym momencie. Rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w wózku Donkey 3 pozwalają użytkować go jako standardowy wózek głęboko-spacerowy przeznaczony dla jednego dziecka. W chwili pojawienia się drugiej pociechy w Twojej rodzinie, Donkey 3 dopasuje się do nowej sytuacji i przy pomocy zaledwie kilku kliknięć zmienisz go w podwójny wózek dziecięcy. Nie musisz się dziś więc martwić, Bugaboo Donkey 3 Mono jest przygotowany na waszą wspólną przyszłość.

Bugaboo Donkey 3 Mono

Mniejszy niż myślisz

Zapewne uważasz, że liczne możliwości, jakie daje ten wyjątkowy wózek, muszą przekładać się na jego ogromne, nieporęczne wymiary, które tylko niepotrzebnie będą utrudniać Ci wyjście z domu na spacer. Nic bardziej mylnego. Pomimo swoich ogromnych możliwości i pojemności, którą poszerza dodatkowa przestrzeń bagażowa w postaci bocznego kosza, Bugaboo Donkey 3 Mono może pochwalić się tylko 60 cm szerokości, a wiec jest tak wąski jak każdy pojedynczy wózek i zmieści się w każdym standardowym wejściu. Tym samym nic nie zatrzyma Cię przed wyjściem na zewnątrz i zabawą ze swoim dzieckiem podczas spacerów i wspólnego poznawania otaczającego Was świata.

Lekkie prowadzenie

Przednie, obrotowe koła, wąski promień skrętu oraz w pełni regulowana rączka sprawiają, że Bugaboo Donkey 3 jest niezwykle łatwy w prowadzeniu i możesz nim manewrować nawet przy użyciu jednej ręki. Jednocześnie żaden teren, który musisz pokonać, nie jest zbyt nierówny lub trudny dla dużych opon wózka, które dodatkowo są wypełnionych pianką, co sprawia, że koła są odporne na przebicie, a wchodzenie i schodzenie wózkiem z chodników jest płynne i łatwe.

Bugaboo Donkey 3 Mono

Dopasowany do potrzeb

Bugaboo Donkey 3 Mono możesz użytkować jako wózek głęboko-spacerowy (z gondolą) lub jako spacerówkę z przekładanym siedziskiem, co pozwala przewozić dziecko skierowane twarzą do Ciebie lub w stronę otaczającego je świata. Siedzisko wyposażone jest dodatkowo w mechanizm regulacji jego położenia, co umożliwia dopasowanie kąta jego ustawienia do każdego nastroju Twojego dziecka: pozycja najbardziej pionowa umożliwia dziecku wygodne siedzenie i obserwację świata, lekkie nachylenie sprzyja rozluźnieniu się podczas relaksu, a leżąca pozycja uprzyjemni Twojemu dziecku każdą drzemkę. Wózek wyposażony jest w regulowaną rączkę, co pozwoli Ci na dopasowanie jej wysokość do Twojego wzrostu, tak aby prowadzenie wózka w czasie spaceru było także dla Ciebie komfortowe i bezproblemowe. A kiedy droga w czasie spaceru zaprowadzi Cię na trudniejszy teren, wystarczy ustawić stelaż w pozycji dwukołowej, co ułatwić Ci jazdę nawet na piaszczystym lub zaśnieżonym terenie.

Kup swój wózek

Produkt możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych lub za pośrednictwem naszej witryny.

Autoryzowani Partnerzy Kup on-line
Bugaboo Donkey 3 Mono

Dlaczego warto wybrać Bugaboo