Wspólne spacery tuż obok siebie

Bugaboo Donkey 3 rośnie wraz z Twoją rodziną. Gdy na świecie pojawia się kolejne potomstwo, a Ty potrzebujesz wsparcia w opiece oraz zarządzaniu dwójką dzieci w różnym wieku, z pomocą przychodzi wózek Donkey 3 Duo. Wózek stanowi przemyślane oraz w pełni funkcjonalne rozwiązanie. Pozwala on na jednoczesną opiekę nad rodzeństwem, które na każdym spacerze będzie zawsze blisko siebie. Od tej chwili dzieci mogą wspólnie dzielić się radością i razem poznawać otaczający je świat.

Bugaboo Donkey 3 Duo

Podwójny wózek

Bugaboo Donkey 3 Duo

Dodatkowe miejsce na zakupy

Bugaboo Donkey 3 Duo

Pasuje do wszystkich standardowych drzwi

Bugaboo Donkey 3 Duo

Spacer obok siebie

Stworzony z myślą o rodzeństwie

Być może jesteś już szczęśliwym rodzicem jednego szkraba i w najbliższym czasie planujesz powiększenie swojej rodziny? Jeśli taki jest Twój plan na przyszłość, to wózek Bugaboo Donkey 3 Mono jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Możesz go w dowolnym momencie przekształcić z wersji jednoosobowej w wielofunkcyjny wózek dla dwójki dzieci. Wystarczy, że zaopatrzysz się w specjalny zestaw, który w trzech kliknięciach zmieni wózek Donkey 3 Mono w Donkey 3 Duo. Rozwiązanie to pozwoli na jednoczesną opiekę nad dwójką dzieci. Podczas gdy noworodek będzie spokojnie spał w gondoli, starszak tuż obok niego w siedzisku spacerowym będzie radośnie poznawał świat. Gdy maluszek nauczy się już samodzielnie siedzieć i gondola przestanie spełniać swoje zadanie, Twoje dzieci nadal będą mogły wspólnie podróżować. Wystarczy, że w miejsce gondoli zamontujesz drugie funkcjonalne siedzisko, a Twoje pociechy nadal będą cieszyć się ze wspólnych spacerów tuż obok siebie. Oczywiście zawsze też możesz od razu kupić wózek Bugaboo Donkey 3 Duo. Szczególnie jeśli drugie dziecko jest w drodze, a Ty nie posiadasz jeszcze odpowiedniego wózka dla dwojga dzieci. Bugaboo Donkey 3 Duo oferuje Ci bowiem najlepszą opcję wózka podwójnego.

Bugaboo Donkey 3 Duo

Pojemny wózek w małym rozmiarze

Donkey 3 Duo przystosowany jest do jednoczesnego przewożenia dwojga dzieci. Mimo to jest on wystarczająco wąski, aby zmieścić się w standardowych drzwiach. Wersja podwójna nie osiąga bowiem bardzo dużych rozmiarów. Szerokość wózka po rozłożeniu do wersji podwójnej to zaledwie 74 cm. Dodatkowym ułatwieniem jest także możliwość złożenia wózka jednoczęściowo. Pozwala to na jego łatwe przechowywanie oraz bezproblemowy transport w niemal każdym miejscu.

Lekkie prowadzenie nawet jedną ręką

Bugaboo Donkey 3 jest niezwykle łatwy w prowadzeniu, dlatego możesz nim manewrować nawet jedną ręką. Wózek wyposażony jest w obrotowe przednie koła, które zapewniają wąski promień skrętu oraz regulowaną rączkę umożliwiającą dostosowanie jej wysokości do rozmiaru rodzica. Dodatkowo duże koła znajdujące się z tyłu  wózka zostały wypełnione pianką, dzięki czemu są odporne na przebicia. Sprawdzą się one w każdym terenie oraz ułatwią wchodzenie i schodzenie nawet z wysokich miejskich krawężników.

Bugaboo Donkey 3 Duo

Wielofunkcyjne rozwiązania

Bugaboo Donkey 3 Duo może być używany w dwóch konfiguracjach. Pierwsza z nich dedykowana jest dla noworodka i starszego dziecka. Uwzględnia ona gondolę oraz wpięte obok siedzisko. Druga opcja obejmuje natomiast dwa siedziska wpięte w stelaż tuż obok siebie. Ten wariant przeznaczony jest dla dzieci, które opanowały już umiejętność siedzenia. Warto zwrócić uwagę na to, że oba siedziska mogą być dowolnie przekładane. Rozwiązanie to pozwala przewozić dzieci przodem do rodzica lub w stronę otaczającego je świata. Dodatkowo każde siedzisko wyposażone jest w mechanizm umożliwiający regulację jego pochylenia. Dzięki temu rodzic posiada możliwość dopasowania pozycji każdego siedziska do nastroju swojego dziecka. Pozycja najbardziej pionowa pozwoli zaspokoić ciekawość świata, lekkie nachylenie sprzyja odpoczynkowi, a leżące ułożenie uprzyjemnia drzemkę. Wózek Donkey 3 Duo wyposażony jest również w regulowaną rączkę, którą każdy rodzić może dopasować do swojego wzrostu. Posiada także opcję ustawienia stelażu w pozycji dwukołowej, która ułatwia poruszanie się po piaszczystym oraz zaśnieżonym terenie.

Kup swój wózek

Produkt możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych lub za pośrednictwem naszej witryny.

Autoryzowani Partnerzy Kup on-line
Bugaboo Donkey 3 Duo

Dlaczego warto wybrać Bugaboo