Razem obok siebie

Kiedy Twoja rodzina się powiększa, Bugaboo Donkey 3 rośnie wraz z nią, aby pomóc Ci w jednoczesnej opiece i zarządzaniu dwójką dzieci. Wózek Bugaboo Donkey3 Duo to przemyślane i w pełni funkcjonalne rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się dla dzieci w różnym wieku. To wózek, który łączy Twoje dzieci i pomaga im być zawsze tuż obok siebie, aby mogli zawsze dzielić się ze sobą radością wspólnych chwil i poznawać razem otaczający je świat.

Bugaboo Donkey 3 Duo

Podwójny wózek

Bugaboo Donkey 3 Duo

Dodatkowe miejsce na zakupy

Bugaboo Donkey 3 Duo

Pasuje do wszystkich standardowych drzwi

Bugaboo Donkey 3 Duo

Spacer obok siebie

Gotowy na podwójne szczęście

Jeśli planujesz powiększenie swojej rodziny w przyszłości, to Bugaboo Donkey 3 Mono stanowi właściwy wózek dla Ciebie. Można go bowiem zawsze przekształcić w w podwójny wózek dziecięcy, dokupując zestaw dla drugiego dziecka (dostępny osobno), gdy plany te już zaczną się realizować. W zaledwie trzech prostych kliknięciach przekształcisz wózek Bugaboo Donkey 3 Mono w podwójny wózek Bugaboo Donkey 3 Duo, dzięki czemu Twój noworodek może spać wygodnie w gondoli, kiedy starsze dziecko jest radośnie przewożone tuż obok niego, na siedzisku wózka w trybie spacerowym. A kiedy i drugie dziecko wyrośnie z gondoli, zamontujesz w to miejsce drugie siedzisko, aby Twoje dzieci wspólnie mogły podziwiać świat ze swoich siedzisk. A jeśli wiesz, ze drugie dziecko jest w drodze, a nie posiadasz innego wózka podwójnego, zawsze możesz zakupić od razu wózek Bugaboo Donkey 3 w wersji Duo, aby cieszyć się posiadaniem idealnego wózka dla Twoich dzieci.

Bugaboo Donkey 3 Duo

Mniejszy niż myślisz

Nie daj się zwieść mylnemu wrażeniu, że opcja przewożenia dzieci obok siebie zapewne sprawia, że wózek Bugaboo Donkey 3 Duo musi być bardzo szeroki. Przeciwnie - ten wózek jest wciąż wystarczająco wąski, aby mógł zmieścić się w standardowych drzwiach, gdyż jego szerokość po poszerzeniu do wersji Duo to zaledwie 74 cm. Wózek składa się także jednoczęściowo, co umożliwi Ci bezstresowe przechowywanie i transport wózka w każdym miejscu.

Lekkie prowadzenie

Przednie, obrotowe koła, wąski promień skrętu oraz w pełni regulowana rączka sprawiają, że Bugaboo Donkey 3 jest niezwykle łatwy w prowadzeniu i możesz nim manewrować nawet jedną ręką. Żaden teren, który musisz pokonać, nie jest zbyt nierówny lub za trudny dla dużych opon wózka, które są wypełnionych pianką, co sprawia, że są one odporne na przebicia, a wchodzenie i schodzenie wózkiem z chodników jest płynne i łatwe.

Bugaboo Donkey 3 Duo

Dopasowany do potrzeb

Bugaboo Donkey 3 Duo może być używane w konfiguracjach z gondolą i siedziskiem lub z dwoma siedziskami wpiętymi w stelaż wózka. Oba siedziska są przekładane, co pozwala przewozić dziecko skierowane twarzą do Ciebie lub w stronę otaczającego je świata. Siedzisko wyposażone jest dodatkowo w mechanizm umożliwiający regulację pochylenia, co umożliwia dostosowanie jego ustawienia do każdego nastroju Twojego dziecka: pozycja najbardziej pionowa umożliwia dziecku wygodne siedzenie i obserwację świata, lekkie nachylenie sprzyja rozluźnieniu się podczas relaksu, a leżąca pozycja uprzyjemni Twojemu dziecku każdą drzemkę. Wózek wyposażony jest w regulowaną rączkę, co pozwoli Ci na dopasowanie jej wysokość do Twojego wzrostu, tak aby prowadzenie wózka w czasie spaceru było także dla Ciebie komfortowe i bezproblemowe. A kiedy droga w czasie spaceru zaprowadzi Cię na trudniejszy teren, wystarczy ustawić stelaż w pozycji dwukołowej, co ułatwi Ci jazdę nawet na piaszczystym lub zaśnieżonym terenie.

Kup swój wózek

Produkt możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych lub za pośrednictwem naszej witryny.

Autoryzowani Partnerzy Kup on-line
Bugaboo Donkey 3 Duo

Dlaczego warto wybrać Bugaboo