Wózek stworzony do miastaNajbardziej wygodny kompaktowy wózek dziecięcy

Życie w mieście płynie szybko. Wózek Bugaboo Bee 5 pojawił się właśnie po to, aby ułatwić Ci poruszanie się w miejskiej przestrzeni. Jest to idealna miejska spacerówka o kompaktowych rozmiarach, gwarantująca jednocześnie pełen komfort dla Twojego dziecka, na co wpływa także bardzo zaawansowane zawieszenie wózka. Niezwykła zwinność tej lekkiej spacerówki sprawia, że pasuje ona idealnie do życia w mieście.

Bugaboo Bee 5

Jednoczęściowe składanie

Bugaboo Bee 5

Najwyższy komfort w mieście

Bugaboo Bee 5

Zaawansowane zawieszenie

Bugaboo Bee 5

Najwyższa zwrotność

Kompaktowe rozmiary przed i po złożeniu

Nie jest istotne, czy korzystasz z Bugaboo Bee5, próbując dogonić uciekający Ci w mieście czas, czy też jesteś już w domu i chcesz odłożyć wózek w jakieś ustronne miejsce – zawsze możesz liczyć na kompaktowe rozmiary wózka zarówno przed, jak i po jego złożeniu. Zgrabna konstrukcja wózka pozwala na płynne manewrowanie po ulicach miasta, przydaje się także w bardzo wąskich i zatłoczonych miejscach, takich jak komunikacja miejska, korytarze oraz klatki schodowe mieszkań itp. Jednocześnie wózek błyskawicznie i łatwo składa się w jednej części, podobnie łatwo możesz go rozłożyć, co w połączeniu z niewielkimi rozmiarami ułatwia używanie i przechowywanie wózka nawet w najmniejszych lub zatłoczonych pomieszczeniach.

Bugaboo Bee 5

Zaawansowane zawieszenie i zwrotność

Niezależne zawieszenie w każdym z czterech kół wózka jest wspierane zaawansowanym mechanizmem tłumiącym wstrząsy, co pozwala uzyskać dodatkową amortyzacje wózka. Sprawia to, że możesz cieszyć się płynną i stabilną nawet w trakcie wchodzenia lub schodzenia z krawężników. Dodatkowo obrotowe koła ułatwią Ci poruszanie się po zatłoczonych ulicach miasta, wsiadanie lub wysiadanie z transportu publicznego, a także inne czynności, które musisz wykonać często w zatłoczonej i wąskiej przestrzeni miejskiej.

Bugaboo Bee 5

Wygodny transport i przechowanie

Bugaboo Bee 5 to świetny wózek dla rodzin, które szukają inteligentnych rozwiązań w dziedzinie transportowania i przechowywania produktu. Jego niewielkie rozmiary oraz lekka konstrukcja sprawiają, że jest on nie tylko niezwykle łatwy i poręczny w transporcie i przenoszeniu, co ułatwi pokonywanie klatek schodowych oraz korzystanie ze środków transportu publicznego, ale także idealnie dopasuje się do rozmiarów nawet mniejszego bagażnika samochodowego w chwili, kiedy udasz się w podróż poza miejsce zamieszkania. Dodatkowo niewielkie rozmiary złożonego wózka oraz łatwy, jednoczęściowy system składania pozwalają Ci przechowywać ten wózek w sposób niemal niezauważalny dla Ciebie i Twoich bliskich, także w tych mniejszych mieszkaniach, w których musisz umiejętnie zagospodarować każdą przestrzeń.

Kup swój wózek

Produkt możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych lub za pośrednictwem naszej witryny.

Autoryzowani Partnerzy Kup on-line
Bugaboo Bee 5

Dlaczego warto wybrać Bugaboo