bugaboo ant

Mały wózek – duże możliwości

Bugaboo Ant to najlżejszy oraz najbardziej kompaktowy wózek dziecięcy, jaki dotąd powstał. Potwierdza on regułę, iż wielkie rzeczy można znaleźć nawet w małym opakowaniu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz się na krótki spacer blisko domu, czy też w daleką podróż wózek Bugaboo Ant sprawi, że wyprawa z dziećmi będzie łatwiejsza i przyjemniejsza niż dotychczas. Doznania te zostaną zagwarantowane dzięki inteligentnym funkcjom, którymi został on wypełniony. Bugaboo Ant dedykowany jest dla dzieci od urodzenia, jednak nie zapomina on także o starszym rodzeństwie. Wyposażony został on w zintegrowane punkty umożliwiające zamocowanie specjalnej dostawki przystosowanej do przewożenia nawet kilkuletniego dziecka.

Bugaboo Ant

Niezwykła lekkość

Bugaboo Ant

Przekładane siedzisko

Bugaboo Ant

Najwyższa zwrotność

Przekładane siedzisko z funkcją regulacji

Innowacyjne rozwiązania, jakie oferuje ten kompaktowy wózek, nieustannie zaskakują rodziców. Posiada on bowiem opcję dwustronnego montażu siedziska na stelażu. Pozwala to dowolnie wybrać, w którą stronę będzie przewożone dziecko. Dzięki temu maluch może podróżować twarzą zwróconą w kierunku rodzica i utrzymywać z nim stały kontakt wzrokowy, albo przodem do kierunku jazdy stymulując swoje zmysły poprzez obserwację otaczającego je świata. Dodatkowy komfort podczas spacerów zapewnia dziecku także opcja rozkładanego siedziska. W zależności od aktualnych potrzeb malucha rodzic może dowolnie ustawić oparcie, wybierając jedną z trzech wygodnych pozycji jego nachylenia.

Bugaboo Ant

Pojemna przestrzeń bagażowa

Ant, czyli „mrówka”, wyróżnia się na tle innych wózków marki Bugaboo ultralekką konstrukcją oraz mega kompaktowym rozmiarem. Przy tym jest on niezwykle wytrzymały oraz bardzo mocny. Projektując go, wyznaczono sobie za cel, aby niewielkie oraz poręczne wymiary produktu nie ograniczały pełnej funkcjonalności wózka. Warto także zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż sama konstrukcja spacerówki, na przekór swoim wymiarom i niewielkiej wadze, jest w stanie unieść znacznie większy ciężar niż inne wózki dziecięce. Jego siedzisko pomieści dziecko o wadze nawet 22 kilogramów, a więc zdecydowanie więcej niż większość innych standardowych spacerówek. Jednak to nie wszystko, co ma on do zaoferowania Bugaboo Ant. Wyposażony on został bowiem w 2 pojemne kosze bagażowe, które przewiozą niemal wszystkie akcesoria potrzebne podczas podróżowania. Pierwszy z nich znajduje się w tylnej części wózka, natomiast drugi został umiejscowiony pod siedziskiem. Oba kosze są w stanie pomieścić rzeczy o łącznej masie 8 kilogramów. Oznacza to, że sumarycznie wózek może udźwignąć obciążenie, które niemal 5-krotnie przewyższa jego wagę. Jest to nie lada wyczyn dla tak małego wózka, dlatego warto zabrać go ze sobą w każdą podróż.

Idealny na każdą podróż

Spakuj swoją rodzinę i jedź wszędzie tam, gdzie chcesz. Bugaboo Ant pozwoli Ci przemierzyć świat bez nadmiernego wysiłku i problemów towarzyszących takim wyprawom. Podróżując z lekką i kompaktową „mrówką” doświadczasz tylko tego, co konieczne i nic ponad to. Wózek Bugaboo Ant waży zaledwie 7,2 kg, co sprawia, że jest on najlżejszą spacerówką oferowaną przez Bugaboo. Jednak sama waga to nie wszystko! Wózek dodatkowo charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami, które po złożeniu wynoszą zaledwie 55 x 38 x 23 cm. Dzięki temu może być on transportowany na pokładzie samolotu w większości linii lotniczych na świecie jako bagaż podręczny. Jego niewielkie rozmiary pozwalają bez problemu zmieścić wózek nawet w ciasnym schowku znajdującym się nad siedzeniem każdego pasażera. Bugaboo Ant posiada nie tylko rozmiar walizki kabinowej akceptowanej przez większość linii lotniczych, ale także podobną konstrukcję i wyposażenie. Posiada on specjalną rączkę, która zapewnia prowadzenie złożonego wózka w trybie walizki podróżnej, ułatwiając tym samym poruszanie się po lotnisku oraz stacji kolejowej.

Bugaboo Ant

Maksymalna funkcjonalność w każdych okolicznościach

Nawet najwyższej jakości forma powinna wyróżniać się funkcjonalnością, dlatego podczas konstruowania wózka Bugaboo Ant, wzięto pod uwagę wszystkie niezbędne aspekty dotyczące podróżowania rodziny z małym dzieckiem. Został on wypełniony funkcjami, które zapewniają maluchom radość i relaks w podróży, bez względu na to, czy jest to kolejna wielka przygoda, czy bliższy spacer wokół domu. Bugaboo Ant to nie tylko ciekawy i nowatorski design oraz kompaktowe rozmiary i lekka konstrukcja, ale przede wszystkim pełna funkcjonalność, która pozytywnie zaskakuje w wózku o tak małych rozmiarach. Jedną z nich jest ergonomiczne, przekładane siedzisko z 3-stopniową regulacją, aż do pozycji leżącej, umożliwiające bezpieczne przewożenie dziecka już od chwili jego narodzin, któremu komfort zapewni zastosowanie miękkiej i wygodnej gondoli (Bugaboo baby cocoon). Dodatkowe opcje takie jak regulowana rączka, która śłuży także do prowadzenia złożonego wózka, możliwość zamontowania fotelika samochodowego dla niemowlaka oraz jednoczęściowe składanie do kompaktowych rozmiarów, a także manewrowanie i prowadzenie wózka przy użyciu jednej ręki, to tylko niektóre z cech, które gwarantują pełną funkcjonalność w trakcie użytkowania wózka. Jednocześnie pamiętano także o najważniejszym zadaniu, jakie ma spełniać każdy wózek dziecięcy, czyli o zapewnieniu odpowiedniego komfortu podczas jazdy. W Bugaboo Ant luksus ten gwarantuje pełna amortyzacja wszystkich kół, a małe, obrotowe kółka umożliwiają łatwe manewrowanie nawet w najbardziej zatłoczonej przestrzeni. „Mrówka” od Bugaboo daje pewność podróżowania w wielkim stylu oraz gwarancję funkcjonalności w dowolnym miejscu na ziemi. Dodatkowo bogata kolorystyka wózka pozwala dostosować go do indywidualnego i niepowtarzalnego stylu życia każdego rodzica.

Kup swój wózek

Produkt możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych lub za pośrednictwem naszej witryny.

Autoryzowani Partnerzy Kup on-line
Bugaboo Ant

Dlaczego warto wybrać Bugaboo