bugaboo ant

Niezwykły, kompaktowy wózek

Wielkie rzeczy można naprawdę znaleźć w małym opakowaniu. Poznaj Bugaboo Ant - najlżejszy i najbardziej kompaktowy wózek dziecięcy, jaki dotąd powstał. Wybierasz się na krótki spacer blisko domu, czy też może wybierasz się ze swoją rodziną w daleką podróż? Nieważne, ponieważ Bugaboo Ant jest wypełniony inteligentnymi funkcjami, dzięki którym podróż z dziećmi będzie łatwiejsza i przyjemniejsza, gdziekolwiek się udasz. Bugaboo Ant przeznaczony jest dla dzieci już od urodzenia i wyposażony został w zintegrowane punkty mocowania dla dostawki dla drugiego dziecka/podnóżka z siedziskiem.

Bugaboo Ant

Niezwykła lekkość

Bugaboo Ant

Przekładane siedzisko

Bugaboo Ant

Najwyższa zwrotność

Przekładane, ergonomiczne siedzisko.

Niezwykła dla tak kompaktowego wózka opcja dwustronnego montażu siedziska na stelażu wózka. Z wózkiem Bugaboo Ant możesz wybrać kierunek, w którym chcesz przewozić swoje dziecko, ponieważ wózek wyposażony jest w innowacyjne rozwiązanie w postaci przekładanego w obu kierunkach siedziska. Dzięki temu dziecko może podróżować zwrócone twarzą ku Tobie, co doskonale ułatwi Wam utrzymanie kontaktu wzrokowego w czasie spaceru, lub jeździć przodem do kierunku jazdy, co pozwala stymulować zmysły dziecka poprzez obserwację otaczającego je świata. Dodatkowy komfort dziecku zapewni opcja rozkładanego siedziska, które – w zależności od potrzeb dziecka – możesz ustawić w jednej z trzech pozycji nachylenia oparcia.

Bugaboo Ant

Wielka przestrzeń bagażowa

Nazwa zobowiązuje. Pomimo swoich ultrakompaktowych rozmiarów oraz niespotykanie lekkiej konstrukcji wózek jest niezwykle wytrzymały oraz mocny. Projektując ten kompaktowy wózek, przyjęto bowiem zasadę, że jego niewielkie i poręczne wymiary nie mogą ograniczać pełnej funkcjonalności, a sama konstrukcja została zaprojektowana tak, aby mógł on – na przekór swoim wymiarom i wadze - unieść znacznie więcej niż inne wózki dziecięce. Siedzisko „Mrówki” zostało bowiem skonstruowane tak, aby mogło być w nim przewożone dziecko o masie aż do 22 kg, a więc zdecydowanie więcej niż z reguły są w stanie udźwignąć standardowe spacerówki. Jednak to nie wszystko. Wózek ten może bowiem jeszcze więcej, ponieważ na etapie projektowania nie zapomniano także i o tym, że powinien on być w stanie dźwigać za Ciebie niemal to wszystko, co jest Ci potrzebne do podróży z dzieckiem. Dlatego też wózek został wyposażony w 2 kosze bagażowe: jeden w tylnej części wózka oraz drugi umiejscowiony pod siedziskiem, które łącznie są w stanie przewozić dla Ciebie rzeczy o masie 8 kg. Oznacza to, że sumarycznie wózek może udźwignąć obciążenie, które niemal 5-krotnie przewyższa wagę jego samego. Cóż, trzeba przyznać, że niewielu z nas potrafi zrobić to samo, dlatego warto zabrać ze sobą w każdą podróż wózek Bugaboo Ant.

Idealny do podróży

Spakuj się i jedź, nieważne gdzie. Ważne jest tylko to, aby w każdej podróży towarzyszył Ci Bugaboo Ant. Pozwoli Ci to przemierzyć świat bez zbędnego wysiłku i problemów, które zazwyczaj towarzyszą takim wyprawom. Podróżując z wózkiem Bugaboo Ant doświadczasz tego, co konieczne i nic ponad to. Wózek waży zaledwie 7,2 kg, co sprawia, że jest to najlżejszy wózek wyprodukowany jak dotąd przez Bugaboo. Jednak sama waga to nie wszystko, a wózek dodatkowo charakteryzuje się najbardziej kompaktowymi wymiarami po złożeniu: 55 x 38 x 23 cm., co umożliwi Ci jego transport także na pokładach samolotów większości linii lotniczych na świecie w formie podręcznego bagażu kabinowego, który bez problemu zmieścisz w schowku nad siedzeniem. Ale wózek Bugaboo Ant posiada nie tylko rozmiary walizki kabinowej akceptowanej przez większość linii lotniczych, ale także podobną konstrukcję i wyposażenie. Dlatego też wózek posiada składaną i regulowaną rączkę, która umożliwia prowadzenie złożonego wózka za sobą w trybie walizki podróżnej, co ułatwi Ci poruszanie się po lotniskach lub stacjach kolejowych.

Bugaboo Ant

Niezawodny zawsze i wszędzie

Nawet najwyższej jakości forma powinna wyróżniać się funkcjonalnością. Konstruując Bugaboo Ant przemyślano dokładnie wszystkie możliwe sposoby podróżowania Twojej rodziny, bez względu na to, czy wybieracie się na kolejną wielką przygodę, czy też na bliższy spacer wokół domu. Wózek wypełniony jest funkcjami, które zapewnią Twojemu dziecku radość i relaks w podróży, a to sprawi, że także Ty możesz skupić się na tym, co naprawdę ważne. Bugaboo Ant to nie tylko ciekawy i nowatorski design, to nie tylko kompaktowe rozmiary i lekka konstrukcja, ale przede wszystkim pełna funkcjonalność, której można byłoby się nie spodziewać w wózku o takich rozmiarach. Ergonomiczne, przekładane siedzisko z 3-stopniową regulacją aż do pozycji leżącej, co umożliwia przewożenie dziecka już od urodzenia (przy zastosowaniu opcjonalnej miękkiej gondoli Bugaboo Bee), regulowana rączka, służąca także do ciągnięcia złożonego wózka, możliwość montażu fotelika samochodowego dla niemowlaka, jednoczęściowe składanie do kompaktowych rozmiarów, możliwość manewrowania i prowadzenia wózka przy użyciu jednej ręki, to tylko niektóre z cech, które zagwarantują Ci pełną funkcjonalność w użytkowaniu wózka. Jednocześnie pamiętano także o jednej z najważniejszych cech wózka dziecięcego: komforcie jazdy, który zapewni Ci pełna amortyzacja wszystkich kół. Dodatkowo małe, obrotowe kółka umożliwią Ci manewrowanie wózkiem nawet w najbardziej zatłoczonej przestrzeni. Bugaboo Ant daje Ci pewność podróżowania w wielkim stylu oraz gwarancję funkcjonalności w dowolnym miejscu i czasie. Natomiast możliwość wyboru z bogatej oferty wariantu kolorystycznego pozwala dodatkowo dostosować wózek do Twojego indywidualnego i niepowtarzalnego stylu życia.

Kup swój wózek

Produkt możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych lub za pośrednictwem naszej witryny.

Autoryzowani Partnerzy Kup on-line
Bugaboo Ant

Dlaczego warto wybrać Bugaboo