Słoneczne dni i ciepłe, balsamiczne noce są idealne do spędzania czasu na świeżym powietrzu z rodziną. Bugaboo ma wszystko, czego potrzeba, aby zapewnić Twojemu dziecku ochronę przed słońcem i owadami, a wózkowi bezpieczeństwo podczas podróży.

 

Przygotowania do sezonu letniego rozpoczeły się na dobre. Słoneczne i gorące lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego też warto już teraz zapoznać się z letnimi akcesoriami do wózków. Bugaboo jak co roku oferuje szeroką gamę akcesoriów letnich, które zapewnią Twojemu dziecku ochronę i komfort, a Twojemu wózkowi bezpieczny transport i wygodę przewożenia.

 

Już teraz dokonaj zakupu i ciesz się nadchodzącym latem !

 

TOP 10 LETNICH AKCESORIÓW

 

1. Osłona przeciwsłoneczna /budka letnia- skutecznie chroni przed szkodliwymi promieniami słonecznymi dzięki filtrowi UPF 50 +, dodatkowo jest nieprzemakalna i chroni przed owadami oraz wiatrem. Dostępna w czterech wariantach kolorystycznych dla każdego modelu wózka Bugaboo: Cameleon- zobacz produkt w sklepie, Buffalo- zobacz produkt w sklepie, Bee- zobacz produkt w sklepie, Donkey- zobacz produkt w sklepie, Runner- zobacz produkt w sklepie.

 

2. Parasol- zapewni ochronę przed słońcem wszędzie gdzie będziesz tego potrzebować. Rewelacyjny, oryginalny kompatybilny z modelami Cameleon, Buffalo, Bee oraz Donkey Bugaboo. Szeroka gama kolorystyczna, zobacz produkt w sklepie.

 

3. Moskitiera- skutecznie ochroni Twoje dziecko przed owadami. Przeznaczona zarówno do użytku w gondolach jak i siedziskach spacerowych, wózków Cameleon, Buffalo, Donkey oraz Runner zobacz produkt w sklepie.

 

 

4. Wkładka spacerowa- miękka i oddychająca wkładka do siedziska spacerowego, zapewni Twojemu dziecku komfort podczas spacerów. Przystosowana do wszystkich siedzisk spacerowych wózków Bugaboo, zobacz produkt w sklepie.

 

5. Kocyk bawełniany light- 100% bawełna, niesamowicie miękki i delikatny, niezastąpiony podczas chłodniejszych letnich wieczorów, zobacz produkt w sklepie.

 

6. Koła terenowe- planujesz wakacje w górach? a może na piaszczystej plaży? - z kołami terenowymi Cameleon pokonasz nawet najbardziej wymagający teren, zobacz produkt w sklepie.

 

7. Torba transportowa Comfort- planujesz podróż samolotem i martwisz się o bezpieczny transport wózka? Z torbą Compact już nie musisz. Ochroni wózek przed zarysowaniami i zabrudzeniami. Wykonana z wysokiej jakości trwałych i wodoodpornych materiałów. Posiada kółka dzięki którym jest mobilna i nie wymaga dźwigania. Torba pomieści każdy wózek z rodziny Bugaboo,  zobacz produkt w sklepie.

 

 

8. Uchwyt na kubek- cieszmy się latem i pamiętajmy o odpowiednim nawadnianiu. Dzięki uchwytowi, butelka bądź kubek z wodą lub sokiem, będzie zawsze pod ręką. Uchwyt utrzymuje napoje w pozycji pionowej, aby zapobiec wyciekom, zobacz produkt w sklepie.

 

9. Tacka- praktyczne miejsce na napoje, przekąski lub akcesoria. Tacka obraca się o 90 stopni, dzięki czemu ułatwia wysiadanie i wsiadanie do wózka. Dostępna dla modeli Cameleon, Buffalo, Donkey, Runner, zobacz produkt w sklepie, oraz dla modelu Bee, zobacz produkt w sklepie.

 

10. Torba Compact Bee- pasująca do wózka Bee, idealna i niezastąpiona podczas wakacji i podróży samolotem. Super mała i kompaktowa gdy nie jest w użyciu, mieści się w koszyku na zakupy wózka, zobacz produkt w sklepie.