Drodzy Rodzice,

 

Firma Bugaboo dokłada wszelkich starań, aby nasze produkty zapewniały najwyższy poziom bezpieczeństwa i satysfakcji z użytkowania.

Każdy nasz produkt przechodzi rygorystyczne testy które są przeprowadzane już na etapie projektowania. Spełniamy najwyższe normy jakości obowiązujące w trakcie produkcji jak i  dystrybucji.

 

Bugaboo ponosi pełną odpowiedzialność za jakość swoich wyrobów i w tym celu oznacza każdy wózek indywidualnym numerem seryjnym. Numer ten pomaga w odtworzeniu drogi procesu produkcyjnego i logistycznego. Jest niezbędny w procesie obsługi, komunikacji z Klientem i identyfikacji iż produkt który Państwo posiadacie jest oryginalny. Produkt oryginalny znajdziecie Państwo wyłącznie w autoryzowanych sklepach partnerskich których aktualna lista znajduje się TUTAJ.

 

Zapamiętaj - wyłącznie produkty posiadające numery seryjne oraz zakupione u Autoryzowanego Sprzedawcy objęte są:

- gwarancją podstawową - 24 miesiące

- gwarancją rozszerzoną - 36 miesięcy

- obsługą napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych

- komunikacją w przypadku akcji serwisowych

 

Produkty Bugaboo bez indywidualnych numerów seryjnych nie pochodzą z oficjalnych kanałów dystrybucji przez co ich pochodzenie, jakość i poziom bezpieczeństwa są niemożliwe do zweryfikowania.

 

Przed zakupem wózka sprawdź czy sklep w którym zamierzasz zakupić produkt  jest Autoryzowanym Sprzedawcą Bugaboo oraz czy wózek oznaczony jest numerem seryjnym !

 

 

 

 

      W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 12 296 10 38