WPŁATA NA KONTO

 

Za zamówione produkty możesz zapłacic przelewem. Wystarczy, że posiadasz konto w banku. Dane do przelewu dostaniesz w mailu potwierdzającym zamowienie lub znajdziesz w zakładce " Numer konta bankowego".

 

 

ZA POBRANIEM

 

Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione produkty zapłacisz gotówką przy dostawie przesyłki przez kuriera.

 

 

PRZELEW PRZY POMOCY SYSTEMU PŁATNOŚCI.PL

 

  • karta płatnicza (Visa/Mastercard)

Za swoje zamowienie możesz w wygodny sposób zapłacić kartą płatniczą. Wszystkie płatności dokonywane za pomocą kart płatniczych w sklepie bugaboo.pl autoryzowane są w ciągu 24 godzin. Realizacja płatności odbywa się za pośrednictwem firmy PayU.

 

  • przelew elektroniczny

Forma płatności zbliżona do przelewu bankowego, jednak przebiegająca dużo szybciej. Podczas składania zamówienia zostaniesz przekierowany do witryny internetowej swojego banku, gdzie mozna dokonać przelewu w czasie składania zamówienia. Po jego dokonaniu nasz system otrzyma informację o płatności. Forma ta jest najszybsza, gdyż należność jest przelewana w trybie online z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.

 

 

PŁATNOŚĆ W PUNKCIE ODBIORU OSOBISTEGO

 

Płatności dokonasz w momencie odbioru zamówienia w naszym sklepie firmowy lub w punkcie odbioru internetowego. Możesz zapłaciż karta płatniczą lub gotówką.

 

 

PŁATNOŚĆ RATALNA SANTANDER

 

Teraz możesz kupować na raty bez wychodzenia z domu. Jedną z form płatności są zakupy na raty za pośrednictwem firmy Santander Consumer Bank S.A / dawne raty Żagiel /.

 

Przy produktach znajduje się kalkulator ratalny, który dla podanej liczby rat i wielkości wpłaty własnej, umożliwi Państwu szybkie ustalenie przybliżonej wielkości raty. Szczegółowe informacje na temat zakupów w systemie ratalnym znajdą Państwo poprzez poniższe linki:

 

 

 

Uwaga:

Cała procedura udzielania rat i weryfikacji klienta jest realizowana po stronie firmy Santander Consumer Bank.

Sklep otrzymuje przelew za zamówione produkty w momencie podpisania umowy kredytowej przez klienta oraz po zweryfikowaniu jej przez Santander Consumer Bank.