BUGABOO partnerem akcji ( RED )

 

Firma Bugaboo przeznacza 1% od sprzedaży KAŻDEGO produktu na

program ( RED ).

 

Od 2006 roku akcja charytatywna PRODUCT(RED) pozyskuje środki na walkę z AIDS w Afryce. Na PRODUCT(RED) składają się specjalnie zaprojektowane linie produktów najbardziej cenionych międzynarodowych firm. Ich charakterystyczny odcień czerwieni sygnalizuje ważny problem epidemii AIDS w Afryce, szczególnie wśród kobiet i dzieci.

Inicjatywa (PRODUCT) RED powstała w styczniu 2006 r. podczas Światowego Forum Gospodarczego. Jej inicjatorem był m.in. Bono z grupy U2 oraz Bobby Shriver - prezes organizacji DATA walczącej z AIDS w Afryce. W akcję zaangażowały się największe światowe sławy, np. Steven Spielberg i Oprah Winfrey.

 

( RED ) - program jest skierowany do producentów i ich klientów - fundusze zebrane przez program sa przekazywane bezpośrednio na pomoc ludziom zarażonych wirusem HIV w Afryce. Partnerami akcji (

RED ) są między innymi:

 

- American Express, Apple, Converse, Gap, Emporio Armani, Hallmark, Dell, Windows, Starburcks i BUGABOO.

 

Od dnia utworzenia programu ( RED ) , ponad 130 milionów $ zostało przekazanych na pomoc ludziom potrzebującym w Rwandzie, Ganie, Zambi i Libii.

 

 

GLOBALNY FUNDUSZ ?

Od dnia utworzenia funduszu w 2002, jego cele były jasne i przejrzyste: walka z AIDS, gruźlicą i malarią. Planowany i zatwierdzony budżet na ten cel to 15 miliardów dolarów. Do końca 2008 roku programy

finansowane przez Glogalny Fundusz zapobiegły śmierci ponad 3,5 milionom osób poprzez wsparcie farmakologiczne dla:

2 milionów osób zarażonych wirusem HIV;

4,6 milionów osób chorych na gruźlicę oraz

dystrybucję 70 milionów szczepionek przeciwko malarii.

 

 

 

 

 

Firma 4KIDS DYSTRYBUCJA S.J. jest wyłącznym dystrybutorem produktów Bugaboo w Polsce.