Jesień 2020 z kolekcją Mineral Bugaboo. Przedstawiamy edycję specjalną, inspirowaną kolorami natury. Kolekcja Mineral  to wyjątkowy i ponadczasowy wygląd, dostępny dla Bugaboo Fox2, Bugaboo Bee5, Bugaboo Donkey3. Skupia się wokół spokojnych tonów, nowych melanżowych tkanin premium i luksusowych dodatków.

Zobacz produkty w sklepie

 

Kolekcja Bugaboo Mineral- Minimalistyczna, czysta i naturalnie prosta.

 

Kolekcję Bugaboo Mineral wyróżniają:

 

  • Wyrafinowane tkaniny i przeszycia - wysokiej jakości melanżowe tkaniny, z subtelnymi przeszyciami na budce oraz gondoli.
  • Kolorystyka inspirowana naturą- dostępne trzy wersje kolorystczne Taupe/ ciemnoszary /  Light Grey /jasnoszary/ oraz Washed Black.
  • Luksusowe wykończenie w postaci eko skórzanych nakładek na rączkę i pałąk.
  • Kosz zakupowy dolny w kolorze wózka.
  •  W miejsce koszyka bocznego dedykowanego do wózka Donkey3, dołączona elegancka torba bagażowa w kolorystyce wózka.

 

Elegancki i wyrafinowany Washed Black- zobacz w sklepie
Kolor Washed Black to nowa czerń, jeśli chodzi o tegoroczne trendy. Ten wyjątkowy, nowy, mineralny kolor ma głębię, a w połączeniu z odważnym czarnym stelażem wózka, przyciągnie uwagę każdego.


Naturalnie elegancki Light Grey- zobacz w sklepie
Kolor Light Grey to kolor, który uosabia naturalną prostotę i minimalizm. Jest wyrazisty i świeży w połączeniu z aluminiową ramą wózka prezentuje się wyjątkowo nowocześnie.


Ciepły i wyrazisty Taupe- zobacz w sklepie

Taupe to najbardziej wyrazisty kolor kolekcji Mineral, który zachwyci każdego. Kontrastowe detale w kolorze czarnej skóry w połączeniu z czarnym stelażem wózka prezentują się wyjątkowo elegancko.

 

Masz już wózek Bugaboo? Chcesz stworzyć zupełnie nowy, wygląd Twojego wózka ? Z kolekcją Mineral to żaden problem!

 

Zestaw Style Set kolekcji Bugaboo Mineral to idealny sposób na zaktualizowanie obecnego wyglądu Twojego wózka. Zestaw obejmuje wszystkie tkaniny spacerowe, a także budkę, nakładki na rączkę, nakładki na koła Bugaboo Fox2 i Bugaboo Bee5, Donkey3 , których można używać w połączeniu z bieżącym podwoziem, aby stworzyć zupełnie nowy wygląd.