Kolekcja ‘Monsters on the move’

 

-- zobacz produkt w sklepie --

 

Przedstawiamy najnowszą limitowaną kolekcję Bugaboo – The Bugaboo by Niark1 Collection. Jest ona efektem współpracy Bugaboo z undergrandowym francuskim artystą i ilustratorem Niark1- Sébastien Féraut. Kolekcja jest niespodziewaną i miłą niespodzianką, która za pomocą prostych, wyraźnych wzorów, gwarantuje użytkownikowi wyróżnienie się w tłumie. Zaprojektowana przez Bugaboo i Niark1 kolekcja charakteryzuje się wyjątkowymi kolorowymi nadrukami, które przedstawiają zabawne potworki - charakterystyczne dla twórczości Niark1.

 

Dewizą Bugaboo jest życie w ruchu, a potwory z kolekcji Niark1 są właśnie pełne życia: czy to na rolkach, czy to na deskorolce, zawsze gotowe dołączyć się do Twoich przygód. I nie należy się niepokoić, nie są one straszne, wręcz przeciwnie: należą one do niezwykle przyjaznego rodzaju! Kolekcja dostępna jest dla wózków Bugaboo Cameleon³, Bugaboo Bee5, Bugaboo Donkey oraz Bugaboo Buffalo, których wkładki kolorystyczne oraz osłony p/słoneczne stały się płótnem dla alternatywnych arcydzieł Niark1.

 

Kolekcja cechuje się śmiałymi i wyraźnymi nadrukami na wkładkach kolorystycznych, na których kolorowe potworki ożywają na tle kontrastujących, czarnych tkanin. Także po wewnętrznej stronie tkanin umieszczono dopełniające kolekcję nadruki, które przykują uwagę i zafascynują dziecko ciekawą paletą kolorów oraz interesujących kształtów. W słoneczne dni ochronę i komfort wypoczynku dziecka zapewni osłona p/słoneczna w kolorze Petrol Blue, ozdobiona potworkami w żywych, letnich kolorach.

 

 

Zawartość kolekcji jest kompatybilna z aktualnym portfolio wózków Bugaboo:

 

Bugaboo zestaw wkładek kolorystycznych i budki

 

  • Czarne tkaniny zewnętrzne z nadrukem potworów w słupku
  • Czarne wnętrze z nadrukami potworów na całej powierzchni

 

Osłona p/słoneczna

 

  • Tkaniny zewnętrzne w kolorze Petrol Blue z nadrukiem potworów, również w rozszerzanej części