Bugaboo Donkey Weekender

Sportowa elegancja dla podróżników.

 

 -- zobacz produkt w sklepie --

 

Już w październiku Bugaboo wprowadzi na rynek nową limitowaną edycję. Bugaboo Donkey Weekender będzie posiadał nie tylko nowy wygląd, ale zostanie również wyposażony w torbę pielęgnacyjną, dzięki której wszystko zawsze znajdzie się  pod ręką. Bugaboo Donkey Weekender jest nowym powiewem elegancji, stworzonym na życiowe wycieczki. 

Bugaboo Donkey Weekender posiada wszystkie zalety standardowego wózka Bugaboo. Ponadto  wózek posiada ręczne szycia oraz skóropodobne: rączkę i pałąk. Nadchodzi z niebiesko-szarą tkaniną zewnętrzną, doraźnie szarą wyściółką i eleganckimi skóropodobnymi detalami na budce. Wózek ten posiada również duży kosz pod siedzeniem  (o maksymalnej ładowności 10 kg) w tym samym niebiesko-szarym kolorze co tkanina zewnętrzna.

Unikalna dla Bugaboo Donkey Weekender jest zdejmowana torba pielęgnacyjna, która może być użytkowana  niezależnie. Zamek sprawia, że wszystkie rzeczy osobiste są bezpieczne i chronione przed zabrudzeniem, deszczem, czy też rękami ciekawskich maluchów poszukujących słodyczy. Torba posiada również przyciski magnetyczne, którymi można powiększyć jej objętość jeśli to konieczne. 

Zaledwie 60 cm szerokości Bugaboo Donkey Weekender  w wersji Mono (dla jednego dziecka) to wózek o 1 cm szerszy od kultowego wózka Bugaboo Cameleon 3 . Produkt zatem łatwo mieści się w standardowych drzwiach oraz łatwo manewruje się nim we wszelkiego rodzaju alejkach, uliczkach itp. Przeznaczeniem wózka są wszelkiego rodzaju życiowe podróże. Wózek może być również przekształcany z wersji dla jednego dziecka na wózek dla dwójki lub bliźniaków w tych samych materiałach. 

 

Limitowana edycja Bugaboo Donkey  Weekender jest idealna na każdą okazję, począwszy od zakupów w lokalnych sklepikach czy na weekendowe wypady. Zaprojektowany po raz pierwszy dla rodziców, którzy chcą być przygotowani  na wszystko. Wózek wyposażony jest w torbę pielęgnacyjną, więc zawsze możesz być  gotowy na więcej.  Komfortowy, funkcjonalny i elegancki, Bugaboo Donkey Weekender jest jak ulubiona skórzana torba: będzie opowiadać historie swoich licznych podróży, tych bliskich i tych dalekich.