Bugaboo Fox obejmuje cały Twój styl życia: wyjścia na spacer, podróże oraz zakupy są łatwe i zawsze przyjemne. Łatwy dostęp do kosza pod siedziskiem oznacza, że możesz ze sobą zabrać wszystko, czego potrzebujesz. Dzięki ultralekkiemu stelażowi oraz płynnemu systemowi składania możesz z łatwością wnieść wózek do domu lub włożyć go do samochodu lub przechowywać go bez problemów dzięki niezwykle kompaktowym rozmiarom po złożeniu. Bugaboo Fox oznacza bardziej zaokrąglone i bardziej nowoczesne kontury wózka. Jego modułowa konstrukcja oznacza, że każdy rodzic może skonfigurować wózek tak, aby wyrażał on jego indywidualne preferencje - w każdej chwili można także odświeżyć jego wygląd na nowy sezon lub dla nowego dziecka. Wybierz i dopasuj spośród wielu dostępnych kolorów tekstyliów wózka, kołpaków oraz nakładek na rączkę, Bugaboo Fox nie uznaje żadnego kompromisu odnośnie jakości, wyglądu oraz wygody. Jest lepszy od wszystkiego innego, gdyż nie ma niczego takiego jak Bugaboo.

 

 

 

Kluczowe filary i właściwości:

 

Filar 1: Najbardziej komfortowy spacer

  • płynna i stabilna jazda na wszystkich nawierzchniach; centralne zawieszenie przegubowe i przednich kół
  • najlżejszy nacisk: bez wysiłku, po prostu idź - lekki wózek, 9,9 kg (stelaż, koła i siedzisko)
  • ergonomicznie zaprojektowana gondola I siedzisko, najwyższy komfort i wyściełanie

 

Filar 2: Wytrzymały i mocny, jednocześnie ultralekki I kompaktowy

  • ultralekki stelaż ułatwiający podnoszenie i przenoszenie; lekka rama podwozia i siedziska
  • bezproblemowe składanie; samostojący po  złożeniu, jednoczęściowe składanie w każdej konfiguracji
  • nieoczekiwanie kompaktowe rozmiary po złożeniu dla bezproblemowego przechowywania; 66 x 54 x 19 cm (dł. x szer. X wys.)

 

Filar 3: Zaprojektowany, aby przetrwać 

  • wysokiej jakości, trwałe materiały; mocne i wytrzymałe rurki aluminiowe (stosowane również w sprzęcie morskim i lotniczym)
  • tkaniny wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu; tkaniny melanżowe są w 50% wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, tkaniny w pozostałych kolorach wykonane są w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu
  • łatwe odświeżanie w celu przedłużenia żywotności; wymienny materiał gondola I siedziska, osłona przeciwsłoneczna, uchwyty na rączkę oraz kołpaki

 

 

Stwórz swój własny wózek: 

 

Spersonalizuj swój Bugaboo Fox niezliczoną ilością różnych kombinacji kolorów. Oferujemy, możliwość wyboru nowych kolorów i nadruków. Daje to niekończące się opcje tworzenia unikatowego wózka pasującego do Twojego osobistego stylu życia. Do dyspozycji mamy dwa kolory stelaża (aluminium oraz czarny), 4 Style Set oraz  10 kolorów budek.