Bugaboo Cameleon³ Plus to najnowsza odsłona  trzeciej generacji kultowego modelu wózka. Jeszcze bardziej wszechstronny, stylowy i funkcjonalny, niż kiedykolwiek wcześniej. Lekki i kompaktowy po złożeniu, gwarantuje mobilność w każdych warunkach. Dzięki różnym funkcjom modyfikacji stelaża, Cameleon³ Plus dostosuje się do prowadzonego trybu życia. Każda podróż: do miasta, do lasu, na plażę, na śnieg z Cameleon³ Plus bedzie komfortowa i przyjemna dla dziecka i rodziców. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z najwyższej jakości materiałami tekstylnymi sprawią, że Cameleon³ Plus będzie niezawodnym, pierwszym pojazdem dla Twojego dziecka.

 

Bugaboo Cameleon³ Plus w wersji standardowej posiada do wyboru trzy kolory bazowe (tekstylia siedziska oraz tekstylia gondoli z przykryciem) dostępne na stelażu aluminiowym lub czarnym. Uchwyt rączki oraz pałąk zabezpieczający pokryte zostały skóropodobnym materiałem w kolorze czarnym. Ten sam kolor posiadają również wypełnienia kół oraz zaprojektowany na nowo siatkowy, łatwiej dostępny (zwłaszcza w wersji z gondolą) kosz pod wózkiem. Dla bardziej nowoczesnego wyglądu rama siedziska / gondoli pozbawiona została w swojej dolnej części pokrycia z pianki.

 

Szeroka gama dodatkowych akcesoriów zapewni Twojemu dziecku komfortową jazdę w każdych warunkach pogodowych: w wiosennym deszczu, podczas upalnych letnich dni, chłodnych jesiennych poranków, a nawet przy silnym, zimnym wietrze.

 

Poznaj opinie i recenzje o wózku Cameleon³ PlusOpinia1  ;  Opinia2  ;  Opinia3