Bugaboo Cameleon3 to juz trzecia generacja kultowego modelu wózka. Jeszcze bardziej wszechstronny, stylowy i funkcjonalny, niż kiedykolwiek wcześniej. Lekki i kompaktowy po złożeniu, gwarantuje mobilność w każdych warunkach. Dzięki różnym funkcjom modyfikacji stelaża, Cameleon3 dostosuje się do prowadzonego trybu życia. Każda podróż: do miasta, do lasu, na plażę, na śnieg z Cameleon3 bedzie komfortowa i przyjemna dla dziecka i rodziców.

 

 

Wysoka jakość wykonania w połączeniu z najwyższej jakości materiałami tekstylnymi sprawią, że Cameleon3 będzie niezawodnym, pierwszym pojazdem dla Twojego dziecka .

 

Szeroka gama dodatkowych akcesoriów zapewni Twojemu dziecku komfortową jazdę w każdych warunkach pogodowych: w wiosennym deszczu, podczas upalnych letnich dni, chłodnych jesiennych poranków, a nawet przy silnym, zimnym wietrze.

 

  • dwudzielna konstrukcja stelaża pozwala na demontaż przednich, małych kół, oraz schowanie części zawieszenia i jazdę wózkiem tylko na 2 dużych kołach/ szczególnie przydatne przy wciąganiu wózka po schodach lub do spacerów po plaży/
  • przekładana rączka umożliwi komfortową jazdę na bezdrożach i w lesie
  • możliwość wymiany przednich kół na koła terenowe, gwarantują płynną i komfortową jazdę po śniegu

 

Poznaj opinie i recenzje o wózku Cameleon3Opinia1  ;  Opinia2  ;  Opinia3

Dowiedz się więcej w zakładce "funkcje i specyfikacja'