Napisz recenzję, podziel się swoją opinią i wygraj nagrodę !

 

Twoja opinia o produkcie Bugaboo jest dla nas niezmiernie ważna.  Podziel się nią z nami !

 

Zrobiłeś zakupy w naszym sklepie internetowym ? A może posiadasz już produkt Bugaboo ? Jeśli tak, zachęcamy Cię do napisania recenzji o nim !

Podziel się z innymi swoimi wrażeniami, opisz funkcjonalność i jakość produktu Bugaboo, prześlij nam zdjęcia. Jeśli Twoja recenzja nam się spodoba, zostanie umieszczona tutaj a Ty otrzymasz od nas upominek.

 

  • naszej ocenia podlega wartość merytoryczna recenzji oraz jej przydatnośc dla innych użytkowników Bugaboo

 

  • recenzja musi być własnego autorstwa, zawierać unikalny tekst, który nie może zawierać wylgaryzmów i wyrazów obraźliwych

 

  • przesłane zdjęcia muszą być własnością autora recenzji

 

 

Jak napisać recenzję?

 

  • recenzję może zamieścić zalogowany Klient na stronie odpowiedniego produktu widocznego w sklepie. W tym celu kliknij przycisk "dodaj opinię", przepisz kod weryfikacyjny i wciśnij przycisk "zapisz"

 

  • jeśli Twoja recenzja zawiera zdjęcia możesz ją wysłać bezpośrednio do nas na adres kontakt@4kids.com.pl.  W temacie e-mail koniecznie napisz - "recenzja do konkursu Bugaboo".

 

Udział w konkursie oznacza zgodę na publikację wybranych opinii na stronie bugaboo.pl oraz innych należących do 4KIDS DYSTRYBUCJA. Jeśli nie wyrażasz zgody napisz do nas maila - uszanujemy Twoją decyzję.