Bugaboo High Performance

 

W opakowaniu Bugaboo High Performance znajdziecie spód śpiworka (materacyk), który montuje się jak wkładkę w wózku oraz dwie kołderki. Cieńsza przeznaczona jest na wiosnę i jesień. Grubsza – oznaczona symbolem płatka śniegu – sprawdzi się w zimę.

 

 

Dolna cześć śpiworka posiada szereg udogodnień ułatwiających zamontowanie jej na siedzisku wózków marki Bugaboo. U góry znajdziecie pętelki, które zapobiegają zsuwaniu się śpiworka. Od spodu wszyto specjalny pasek do zamontowania pod poduszką w spacerówce kubełkowej. Generalnie – montując High Performance łatwo odczuć, że to śpiworek specjalnie zaprojektowany dla wózka Bugaboo . Wszytskie elementy pasują do siebie idealnie, przez to montaż staje się bardzo intuicyjny. Pionowe nacięcia na pasy odpowiadają zasięgowi regulacji pasów naramiennych, szerokość otworu na pas krokowy idealnie odpowiada szerokości klamry. W Bugaboo śpiworek pasuje jak ulał, ale czy da się go wpiąć w inne wózki?

 

 

Przyznam, że sprawdziłam tę możliwość. Owszem – bez problemu dopasowałam pasy, śpiworek nie zjeżdżał, no ale takiego efektu wow już nie było. Dlatego zakup High Performance powinni głównie rozważać szczęśliwi użytkownicy Bugaboo.

 

 

Wnętrze śpiworka uszyte jest z miękkiego i milutkiego polarku. Ogromny plus High Performance od Bugaboo łapie za zabezpieczenie wodoodpornym i łatwo zmywalnym materiałem okolicy na buty. Dzięki temu dużo łatwiej utrzymać śpiworek w czystości.

 

 

Górną część śpiworka z dolną łączy się za pomocą dwóch suwaków które schodzą się w dolnej części. Są one dwustronne, dzięki czemu jeżeli tylko będzie potrzebować dostać się do butów dziecka, to bez problemu to się Wam uda. Odczepiany wierzch śpiworka to duża wygoda szczególnie zimą – można go odpiąć gdy wejdziemy z dworu do ciepłego pomieszczenia.

 

 

Tak jak już wspominałam Bugaboo High Performance wyposażony jest w dwie osłonki. Cieńsza, jesienno-wiosenna wyposażona jest w wodoodporną membranę. Grubsza, zimowa wypełniona jest kaczym puchem, który sprawia, że śpiworek jest bardzo ciepły.

 

 

Ponadto każda kołderka posiada ściągacz umożliwiający dokładniejsze opatulenie dziecka w śpiworku. Napy umieszczone od zewnętrznej strony umożliwiają wywinięcie kołderki-to przydatne przy młodszych dzieciach lub w sytuacji gdy chcemy nieco odkryć malucha. W dolnej części osłonki znajduje się logo Bugaboo.

 

Wierzchni materiał pokryty jest specjalną warstwą Teflonu, która zabezpiecza śpiworek przed zabrudzeniem.Dzięki niej Bugaboo High Performance jest też wodoodporny i wiatroszczelny. W razie potrzeby śpiworek można uprać w pralce w temp 30 stopni. Przy zakupach możecie wybrać spośród 7 kolorów.

 

 

 

Bugaboo High Performance przetestowała zarówno Ewa jak i Mikołaj. O ile syn miał jeszcze niewielki zapas miejsca (rozmiar 86), tak Ewa na długość była na styk (rozmiar 98). Uważam to za bardzo dobry wynik, ponieważ świadczy o tym, że śpiworek może posłużyć przez cały okres wózkowania (nie wiele 3,5 latków korzysta jeszcze z wózka). Kiedy Wasz maluch wyrośnie z wózkowych spacerów  nie powinniście mieć problemu z odsprzedaniem śpiworka. Z takim założeniami trochę łatwiej przełknąć cenę śpiworka, która wynosi 789 złotych.  Najtańsze oferty znajdziecie POD TY LINKIEM na ceneo.pl.

 

 

Jakościowo jest to jeden z najlepszych śpiworów jakie miałam okazję używać. Dopracowany na każdym centymetrze, świetnie przemyślny, rewelacyjnie wykonany. W sumie takimi cechami mogą pochwalić się wszystkie produkty Bugaboo, nie bez przyczyny ta holenderska marka ma rzeszę swoich wiernych fanów. Także jeżeli jesteście użytkowanikami CameleonaBeeBuffalo lub Doneya i szukacie całorocznego śpiworka, to  Bugaboo High Performance będzie bardzo dobrym wyborem.