BUGABOO CAMELEON to kultowy wózek, który ma grono zwolenniczek na całym świecie. Bugaboo nie trzeba przedstawiać, jego się po prostu zna. Do niego się wdycha i wybiera, gdy na świecie pojawić się ma maleństwo. Czy trzecia generacja słynnego już wózka wprawi nas w zachwyt?

 

Bogna i Zoe sprawdzają czy wózek okaże się równie wszechstronny i funkcjonalny co jego młodsze rodzeństwo.

 

 

 

 

Czego się spodziewałam po wózku? Przy jego renomie bałam się mieć jakiekolwiek oczekiwania, oczekiwałam karocy dla swojej córeczki.

 

Wózek poleciał z nami w podróż, jego misją było zapewnienie komfortowych spacerów podczas wakacyjnych dni w słonecznej krainie.

 

Bugaboo Cameleon 3 generacja to:

 

3 dostosowania do trybu życia, sprawdza się w mieście, na spacerze w lesie i na plaży – tego właśnie oczekiwałam

 

3w1 gondola, spacerówka i fotelik samochodowy – ultra uniwersalny – niezwykle ważny aspekt, optymalizujemy koszty

 

 

 

 

Miał się dostosować do naszego życia i przyznam, że mu się to udało. Gondola składana na płasko, bez problemu przeszła odprawę bagażową. Koła poradziły sobie z piachem, a szeroko rozkładany dach wózka zapewniał dodatkową z osłonką Kurtis Baby Peace ochronę przed słońcem i wiatrem. Pogoda nad morzem bywa bowiem zmienna.

 

Koła wózka bardzo łatwo się demontują, co pozwala na sprawny transport w aucie. Wymiary stelaża pod złożeniu jak na moje potrzeby są jednak sporo za duże. Jestem praktyczna i szukam oszczędności przestrzeni, przy trójce dzieci to niezwykle ważna kwestia.

 

Duże tylne koła są niezwykle przydatne przy podjeździe na krawężnik, czy przy zjeżdżaniu z kilku stopniowych schodów. Można także szybko przejść do trybu dwukołowego, co było przydatne przy spacerach po plaży.

 

Rączka dostosowuje się do wzrostu rodzica, dobrze, że marka dba o naszą prawidłową postawę.

 

 

 

Gondola osadzona jest nisko, dla mnie to duży plus, ale wiem, ze nie wszyscy mają takie preferencje. Sama gondola jest przestronna i daje maleństwu komfort, ciszę i bezpieczeństwo.

 

Podoba mi się wykończenie, wózek prezentuje się elegancko. Obawiałam się tego koloru, ale po wielu tygodniach użytkowania, prezentował się bez zarzutów. Jedynie od licznego składania i rozkładania budka gondoli była pognieciona, co uznaję za mały minus.

 

Niewątpliwie dla wielu osób jego wysoka cena nie jest również zachęcająca, rozważając zakup można uznać go za inwestycję podkreślając funkcję 3w1 i okres użytkowania wózka.