Bugaboo High Performance to śpiworek 2 w 1 na jesień i zimę. Pasuje nie tylko do wszystkich wózków marki Bugaboo ale też do wielu innych modeli na rynku, jestem nawet skłonna zaryzykować stwierdzenie, że pasuje do wszystkich bądź prawie wszystkich wózków spacerowych. Jest bardzo uniwersalny.Wszystko to za sprawą montażu na rzepy, dzięki któremu nie ma znaczenia czy wózek ma rozdzielne czy nierozdzielne pasy, śpiworek zawsze uda nam się z powodzeniem zamontować. W odróżnieniu od standardowego śpiworka Bugaboo wersja HP ma ortalion w miejscu, gdzie dziecko ma buty ( ortalion znajduje się na dole śpiworka, na warstwie przykrywającej go nie ma). Jak łatwo się domyślić, jest to rozwiązanie praktyczne, unikniemy częstego prania śpiwora. Starsze czyli chodzące już dzieci lubią często wychodzić z wózka, trochę idą , trochę jadą, więc buty zwłaszcza przy kiepskiej pogodzie są brudne, albo brudne i mokre na dodatek.Śpiwór składa się z dwóch części. Pierwsza bazowa część może służyć nam przez okres jesieni i wiosny, natomiast druga,  sprawdzi się mroźną zimą. Już sama część bazowa jest bardzo ciepła.
 

Część zimowa śpiworka wypełniona jest kaczym puchem a puch bardzo dobrze grzeje.

 

Natomiast warstwa bazowa jest cieńsza, jej wierzch jest wodoodporny, bo jesień i wiosna bywają deszczowe. Śpiworek jest wodoodporny, oddychający, chroniący przed wiatrem i to co dla mnie najważniejsze, bo posiadam wersję w jasnym kolorze odporny na zabrudzenia i plamy, przez wykorzystanie specjalnego materiału.

 

Śpiworek posiada ściągacze w kilku miejscach dzięki czemu możemy dobrze opatulić naszego małego pasażera.

 

Jedną z kluczowych zalet tego modelu jest świetne wyprofilowanie, śpiworek nie zjeżdża, nie zsuwa się, trzyma się doskonale nie tylko na wózkach bugaboo. Przymierzyłam go do kilku wózków które mam, na wszystkich prezentuje się świetnie.

 

Jeśli wózkiem wjedziemy do nagrzanego centrum handlowego, to nie musimy zdejmować całego śpiwora, żeby nasz mały pasażer się nie rozpłynął , wystarczy, że odepniemy wierzchnią warstwę i na wózku zostanie  ciepła wkładka.

 

Zazwyczaj śpiworki są krótkie, po jednej zimie przychodzi konieczność kupienia kolejnego dłuższego śpiworka, niestety tu nie ma wielkiego wyboru. Bugaboo oferuje nam śpiwór, który z pewnością powinien starczyć do końca wózkowania, więc kupujemy tylko 1 produkt i możemy spać spokojnie.

 

Dlaczego warto zainwestować w Bugaboo High Performance?

 

Produkty Bugaboo cechuje wysoka jakość wykonana. Rynek wtórny kwitnie, co oznacza też, że produkty są w stanie przetrwać sporo, po pierwszym dziecku może używać ich z powodzeniem kolejne J Śpiwór jest bardzo fajnie wyprofilowany, trzyma fason, z łatwością się go montuje i równie szybko można go zdjąć (szybciej niż śpiwory ze zwykłymi otworami). HP doskonale uchroni nasze dziecko przed zimnem i wiatrem.

Zniechęcać może jedynie wysoka cena – ok 789 zł

 

Śpiworki występują w kilku kolorach:

 

  1. Czarny
  2. Jasnoróżowy
  3. Szary
  4. Jasno niebieski
  5. Dark khaki