Miejsce stworzone do snu i zabawy

Łóżeczko turystyczne Bugaboo Stardust to wygodna i bezpieczna przestrzeń, idealna dla Twojego dziecka zarówno do snu, jak i wesołej zabawy. Może ono być błyskawiczne przygotowane i użyte wszędzie tam, gdzie jest Ci potrzebne. Trzymaj je zawsze w pobliżu, a z łatwością przygotujesz odpowiednie miejsce do drzemki lub harców dla Twojego dziecka. Rozłożenie łóżeczka trwa zaledwie jedną sekundę, natomiast jego złożenie zajmuje nie więcej niż chwilkę. Pomaga w tym wyjątkowy, wbudowany w konstrukcję łóżeczka materac, którego nie musisz wyciągać w chwili składania lub rozkładania łóżeczka. Dzięki Bugaboo Stardust od dzisiaj dwie czynności niezwykle istotne dla prawidłowego rozwoju Twojego dziecka, jakimi są spanie i zabawa, staną się maksymalnie łatwe i jeszcze bardziej przyjemne.

Niewyobrażalnie szybka obsługa

Przygotowanie miejsca do snu i zabawy dla dziecka jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Łóżeczko Bugaboo Stardust wyposażone jest bowiem w niezwykle prosty mechanizm umożliwiający niewyobrażalnie szybkie rozłożenie łóżeczka w zaledwie 1 sekundę. Unikalna, a zarazem innowacyjna konstrukcja wykonana w opatentowanej technologii lotniczej, umożliwia nie tylko błyskawiczne rozłożenie łóżeczka, ale także pozwala na jego złożenie w zaledwie 3 sekundy. Dodatkowo łóżeczko wyróżnia się nowoczesnym designem, prostą i szybką obsługą oraz maksymalną oszczędnością czasu. Dzięki temu pozostanie Ci zdecydowanie więcej swobody i energii na prowadzenie intensywnego życia.

Bugaboo

Najwyższy komfort dla Twojego dziecka

Istotę projektu Bugaboo Stardust stanowi najwyższy komfort, jaki łóżeczko może zapewnić Twojemu dziecku. Zaskakująco lekka konstrukcja oraz wyjątkowy, wmontowany w stelaż, wielowarstwowy materac gwarantuje dziecku wygodę i wsparcie zarówno podczas odpoczynku, jak i w trakcie zabawy. Wszystko po to, aby sen małego dziecka był bardziej spokojny, popołudniowe drzemki jeszcze dłuższe, a rodzic posiadał znacznie więcej czasu dla siebie. Dodatkowo łóżeczko turystyczne zostało wyposażone w podwieszenie na materacyk dla niemowlaka montowane przy użyciu zamka błyskawicznego. Co więcej, wysokość podwieszenia została dopasowana tak, aby ułatwić wkładanie i wyjmowanie noworodka z łóżeczka bez konieczności nadmiernego schylania się. Sam materac swoimi rozmiarami jest idealnie dopasowany do obu poziomów łóżeczka.  Ten przełomowy produkt wykonany z lekkiej siateczki, umożliwiającej swobodny przepływ powietrza i zwiększającej wentylację zapewni Twojemu dziecku przyjazne, a zarazem wygodne otoczenie do codziennego funkcjonowania.

Bugaboo Bee 5

Kompaktowa konstrukcja

To zrozumiałe, że żaden rodzic nie chce zwalniać tempa swojego życia, rezygnować ze spotkań ze znajomymi, a także z podróżowania do nowych miejsc. Dlatego łóżeczko turystyczne Bugaboo Stardust zostało zaprojektowane z myślą o życiu w ciągłym ruchu, swobodnym przenoszeniu się z jednego pokoju do drugiego, częstych odwiedzinach u dziadków i przyjaciół, a także o dalszych podróżach. Stardust od Bugaboo wyróżnia się nie tylko lekką konstrukcją, ułatwiającą jego przenoszenie i transport, ale dodatkowo wyposażony jest w komfortową, poręczną i zamykaną na rzep torbę transportową, która ułatwia pakowanie i przenoszenie łóżeczka. Stardust posiada także paskowe zapięcia, umiejscowione z każdej strony ramy łóżeczka, które blokują i utrzymują konstrukcję w płaskiej pozycji, zabezpieczając jednocześnie łóżeczko przed samoistnym rozłożeniem. Dzięki temu rozwiązaniu łóżeczko utrzymuje swoje  kompaktowe rozmiary nawet w chwili, kiedy nie jest ono spakowane do torby.

Kup swoje łóżeczko

Produkt możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych lub za pośrednictwem naszej witryny.

Autoryzowani Partnerzy Kup on-line
Bugaboo Bee 5