bugaboo ant

Bezpieczeństwo w podróży

Bugaboo Turtle Air by Nuna to fotelik samochodowy, który gwarantuje Ci możliwość każdorazowego korzystania z kompletnego systemu podróżnego, który nie tylko łatwo zainstalujesz, ale także bez problemu przeniesiesz z Twojego samochodu na wózek dziecięcy i odwrotnie, dla nieustających podróży bez zbędnego wysiłku. Ultralekki, umożliwiający płynne przepinanie i bardzo bezpieczny – to wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się jazdą.


Ultralekka konstrukcja

Każde wyjście z domu z dzieckiem to konieczność zabrania ze sobą torby do przewijania, telefonu, kluczyków do samochodu, ulubionego pluszaka dziecka… a na to wszystko masz tylko jedną parę rąk. Dlatego nowy fotelik samochodowy Bugaboo Turtle Air by Nuna wyróżnia się niezwykle lekką konstrukcją, co ułatwi Ci jego przenoszenie wraz ze wszystkimi tymi rzeczami, które musisz zabrać ze sobą w podróż, bez dodatkowego i nadmiernego obciążenia. Dzięki temu każda podróż samochodem staje się lekka i prosta. Od teraz już zawsze możesz przenieść łatwo i bez zbędnego wysiłku swoje nosidełko dla niemowlaka z samochodu do wózka lub drzwi Twojego domu.

Bugaboo Turtle Air by Nuna

Maksymalne bezpieczeństwo

Dzięki nowatorskim rozwiązaniom zastosowanym w bazie Isofix, której konstrukcja została wyposażona w zintegrowane boczne skrzydła zapewniające dodatkową ochronę przed uderzeniami bocznymi, ten fotelik samochodowy spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Bugaboo Turtle Air by Nuna zaprojektowany został tak, aby zapewnić Ci możliwość łatwej, a zarazem maksymalnie bezpiecznej instalacji fotelika oraz bazy w samochodzie za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Skonstruowana przez firmę Nuna baza fotelika wyposażona jest w system True-Lock dla optymalnego bezpieczeństwa Twojego dziecka. Pozostaje już tylko życzyć Ci dalekich podróży, szerokiej drogi i zawsze bezpiecznych powrotów.

Najwyższy komfort

Komfortowe warunki podróży zapewnia dzieciom wyściółka wykonana z najwyższej jakości pianki, a dodatkowe otulenie i komfort podróżowania dostarcza wkładka z cenionej wełny marynosów, która nie tyko postrzegana jest jako symbol najwyższych standardów jakości, ale przede wszystkim zapewnia dziecku optymalne warunki termoregulacji, pochłaniania wilgoci i przewiewności. Natomiast ekskluzywne dodatki, takie jak charakterystyczna budka Bugaboo wyposażona w panel peek-a-boo, rozkładany daszek przeciwsłoneczny w budce i wyjmowana z budki osłona zacieniająca dziecko przed słońcem, pozwalają przekształcić to nosidełko dla niemowlaka w bezpieczny kokon osłaniający drzemiące dziecko w czasie jazdy. Ponieważ w drodze nic nie jest ważniejsze od wypoczętego i spokojnego dziecka.

Bugaboo Turtle Air by Nuna

Kup swój fotelik

Produkt możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych lub za pośrednictwem naszej witryny.

Autoryzowani Partnerzy Kup on-line
Bugaboo Turtle Air by Nuna