bugaboo ant

Zawsze bezpieczna podróż

Bugaboo Turtle Air by Nuna to fotelik samochodowy, który gwarantuje możliwość skorzystania z kompletnego systemu podróżnego zawsze wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba. Jest on łatwy w montażu oraz lekki w transporcie. Tym samym bez wysiłku przeniesiesz i zainstalujesz go zarówno w swoim samochodzie, jak i na stelażu wózka. Turtle Air by Nuna jest nie tylko ultralekki, ale przede wszystkim zapewnia Twojemu dziecku najwyższe bezpieczeństwo podczas jazdy. Dzięki temu fotelikowi w zasięgu ręki masz wszystko, co potrzebne każdemu rodzicowi do wspólnej podróży ze swoim maluszkiem.


Ultralekka konstrukcja

Wyjście z domu z maluchem to ogromne wyzwanie. Każdy rodzic musi pamiętać o zabraniu ze sobą nie tylko dziecka, ale także torby do przewijania, telefonu, kluczyków do samochodu, ulubionego misia i wielu innych niezbędnych przedmiotów, jednocześnie mając do dyspozycji tylko jedną parę rąk. Na szczęście naprzeciw oczekiwaniom rodziców wychodzi nowy fotelik samochodowy Bugaboo Turtle Air by Nuna. Model ten wyróżnia się niezwykle lekką konstrukcją, która pozwala na przeniesienie dziecka wraz z fotelikiem nawet jedną ręką. Sprawia to, że każda podróż samochodem staje się lekka i prosta, a transport niemowlaka w nosidełku do samochodu i z powrotem nie wymaga nadmiernego wysiłku.

Bugaboo Turtle Air by Nuna

Najwyższe standardy bezpieczeństwa

Fotelik samochodowy Turtle Air by Nuna posiada możliwość dokupienia bazy Isofix. Jej specjalnie opracowana konstrukcja została wyposażona w zintegrowane boczne skrzydła. Zapewniają one dodatkową ochronę przed uderzeniami bocznymi w trakcie podróżowania samochodem. Rozwiązanie to sprawia, że fotelik Turtle Air by Nuna spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dodatkowo nosidełku oraz baza zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu możliwie łatwej, a zarazem maksymalnie bezpiecznej instalacji produktów w samochodzie. Odbywa się ona za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Co więcej, skonstruowana przez firmę Nuna baza fotelika, wyposażona jest w system True-Lock. Poprawia on bezpieczeństwo Twojego dziecka zarówno podczas bliskiej, jak i dalekiej podróży.

Komfortowe warunki podróżowania

Nosidełko Turtle Air by Nuna od Bugaboo zapewnia dzieciom komfortowe warunki podróżowania. Posiada ono specjalną wyściółkę wykonaną z najwyższej jakości pianki i super miękką wkładkę z cenionej wełny merynosów. Wkładka ta daje dodatkowe otulenie, a także zapewnia dziecku optymalne warunki termoregulacji i wysoki komfort podróżowania. Dodatkowo pochłania ona nadmiar wilgoci oraz umożliwia odpowiednią wentylację. Tym samym wkładka może być postrzegana jako potwierdzenie i symbol najwyższych standardów jakości produktu. Fotelik samochodowy Turtle Air by Nuna posiada również inne ekskluzywne dodatki. Jednym z nich jest charakterystyczna budka Bugaboo wyposażona w panel peek-a-boo. Pozostałe innowacyjne elementy wyposażenia fotelika to rozkładany daszek przeciwsłoneczny oraz wyjmowana z budki osłona zacieniająca dziecko. Wszystkie zastosowane udogodnienia pozwalają przekształcić nosidełko w bezpieczny kokon osłaniający niemowlaka w czasie jazdy.

Bugaboo Turtle Air by Nuna

Kup swój fotelik

Produkt możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych lub za pośrednictwem naszej witryny.

Autoryzowani Partnerzy Kup on-line
Bugaboo Turtle Air by Nuna